2737
2739
عنوان

حالم از شوهر خواهرشوهرم بهم میخوره

681 بازدید | 30 پست

چهل و خورده ای سالشه بابامامان شوهرمو بازیچه دستت خخودش کرده اینام که ساده. اینقد بهشون بی احتدامی میکنه و بی محلشون میکنه درصورتیکه انتظار داره اونا نهایت احترام رو براش نگه دارن.حالا چند روز پیش اثاث کشی داشتن این پدرمادرشوهرمو بردن بعنوان کارگر اینقد کار سنگین کشیده ازشون. بعد من بی محلشون میکنم و کاریشون ندارم شک کرده فهمیدم دعا و سحر و جادو میکنن رو این بدبختا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا حالا بین معتقدان و مشتریای طلسم و دعا اقا ندیده بودن😶

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

زندگی خودتو بکن .... بزار هرکاری میخواد بکنه

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔

بعد شنبه مراسم دارن فامیل این شوهرخواهرم به پدرشوهرم و مادرشوهرم میگه وظیفتونه بیاین پدرشوهرم بهش گفت خب خودت رفتی مارم ببر. میگه مگه من نوکرتونم. اینام هیچی نمیگن. حالا این همه اثاث کشی کردن دیروز بهشون گفت شما بلد نیستید چیزی بردارین و.. ساعت دیواریمو شکستین 

2738
و مکرو و مکرالله، والله خیر الماکرین

واقعا منم امروز همینو میخوندم. حالا اومده میگه به شوهرم میگه شما چرا نیومدید اثاث کشی. خودش که ما عروسی گرفتیم هیچی بهمون نداد اثاث کشی هم داشتیم کمک نکرد بعد ما نوکر شماییم اخه

2706