2737
2734
عنوان

اصلا دوست به چه درد میخوره

305 بازدید | 20 پست

این همه براش وقت میذاری احساس میذاری آخرشم نه کنارت میمونه نه یادت می کنه 

حیف حیف از عمری که با دپست تلف شد 

فقط شوهر و بچه و خانواده ات برات میمونن دوست به هیچ درد نمیخوره 

حداقل برای من که هیچ کدومشون بدرد بخور نبودن

دیگه غلط کنم با کسی دوست بشم

همیشه همینه 

من برای دوستم همیشه هستم اما هر وقت من نیاز دارم شاید اون نباشه خیلی بهم برمی‌خوره همیشه در حق یکی اجحاف میشه اما خوب ...

بهتر از تنهاییه

همیشه ♡عشق♡باشد، همیشه برکت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نگو ک دلم پره😢😢

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

سعی کن وابسته کسی نشی من وابسته دخترهمسایمون بودم ازبچگی تا۱۸سالگی یهوباکسی ازدواج کردکه مابااونااختلاف داشتیم الان ۲۳سالمه۵ساله سالی سه چهاردفه میبینمش ولی احساس میکنی یه مجسمه تکبرروبه روته به زورسلام می کنیم

نه من تنهایی رو به بودن با این جور آدما ترجیح میدم

خیلی هم برای من بد نبوده ولی هنوز نتونسته راه درست ارتباط با من و پیدا کنه در صورتیکه من اون و خیلی خوب میشناسم

همیشه ♡عشق♡باشد، همیشه برکت!
توی دوستی حد و مرز گذاشته بشه هیچوقت نه از بین میره نه دلخوری پیش میاد من دوستای قدیمی خوبی دارم خد ...

خوش شانس بودی عزیزم من هم همیشه حد و مرز رو رعایت کردم صمیمیت بیجا نداشتم ولی به محض یکم فاصله دیگه دوستیا کامل از بین میره

@طباخ      اره طباخ؟😒😒😒

این خانوم چی میگه؟؟  فکر نمیکردم انقدر پلشت باشی نامرررد😐😂

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
2706