2726
عنوان

نظرات منفی این کرم چقد زیاده😐

4443 بازدید | 30 پست

میخواستم بمب ابرسان کامان بخرم تو دیجی کالا دیدم میگن پوستو میسوزونه 😐یا بیوتی بلاگر ها ک گفتن خوبه کامنت هارو نگاه کردم دیدم مردم میگن بیوتی بلاگرها فقط الکی تبلیغ میکنن و خوب نیس، شما نمیدونید چجوریه؟ ندارید؟ 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کرم کاسه ای و تیوپی اش رو دارم و راضی ام

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

من دوروز پيش مرطوب كننده صورتشو خريدم پنجاه مجبوري خريدم هميشه مارك كدلي ليراك يا پايو ميخريدم لعنت به گروني و اين مملكت

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
من اون بلوبریشو خریدم یماهه خیلی عالییییه امرووزم لیموییشو سبزشو شوهرم خرید اینقد خوشش اومده بود ک ...

خیلی میگن خداییش کامنت ها تو اینستارو بخون، من پوستم کدر شده دارم دق میکنم، میخواستم لیموییشو بخرم ترسیدم باز نخریدم، میترسم جوش بیاره 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
ابرسانش چربه؟خب اورال بگیر سریع جذب میشه!بیودرما هم من مرطوب کننده اش رو دارم عالیه

خانمی ک فیشال پوستمو انجام میده بهم گف درمالیفت بخر خریدم خیلی پشیمونم آشغاله محضه حتی پوست رو نرم نمیکنه انگار هیچی نزدی 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2706