2737
2734

اینو دکتر بهم گفته، میگه تب راهکار بدنه برا نابودی عفونتها، برا همین نباید تلاش کنی زود بیاد پایین، بهش مایعات بده، پاشورش کن با آب نمک، یه دستمال خیس بزار رو پیشونیش، زیر بغلاش، زیر گردنش، زیر زانوهاش، کشاله رانش، این جاها خنک بشه دما بدن میاد پایین، دما سنج هم باشه دم دستت تب به چهل برسه خطرناکه و باید درمان بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکل بزن زیر بغلاش و کف پاهاش درجا قطع میشه الکل حرارت بدنو میکشه سمت خودش و بخار میشه و تبش از بین میره من از‌بچگی مادرم اینکارو میکرد

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍
پیاز تب کل بدنو پایین میاره،؟ یا فقط پارو ؟ پاهاش تب نداره

اگه بدن سم یا عفونت داشته باشه پیاز از کف پاش سمومو دفع میکنه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2731

حتما آبمیوه بهش بده چند لیوان در روز.البته نمیدونم چند سالشه.ولی آب بدنش کم میشه توانشم کم میشه

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

ولی اصلا نخوابی تب شوخی نیست اگه امکان داره با همسرت هرساعت یکی مواظبش باشه تب خیلی خطر داره واسه بچه ها من دیدم تشنج کرده بچه دور از جون بچه هامون قوربونت برم پسرم منم یه ماه پیش مریض بود حالتو میفهمم ولی مامادریم فقط خوب بشن بیخوابی جبران میشه خوب میشه ایشالا واسش دعامیکنم 

پسرم دوست دارم 
حتما آبمیوه بهش بده چند لیوان در روز.البته نمیدونم چند سالشه.ولی آب بدنش کم میشه توانشم کم میشه

از ساعت ۸ تا الان یک لیوان آب میوه ...یه لیوان شیر به اصرار خودش ...‌میدونم خوب نیست....

نصف سیب زمینی 

دو تا قاشق برنج

یکم آب 

ی دره اب انجیر خورده

2738
از ساعت ۸ تا الان یک لیوان آب میوه ...یه لیوان شیر به اصرار خودش ...‌میدونم خوب نیست.... نصف سیب زم ...

فردا حتما سوپ مرغ بذار.توش مرغ باشه حتما. میوه "به" واقعا تب رو پایین میاره.استامینوفن ام اگه دکتر داده سروقت بده بهش.انشاالله بهتر میشه.یه صدقه براش کنار بذار

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
فردا حتما سوپ مرغ بذار.توش مرغ باشه حتما. میوه "به" واقعا تب رو پایین میاره.استامینوفن ام اگه دکتر د ...

چشم...قرص استامینفون داده ....متاسفانه دختر من به هیچ عنوان شربت نمیخوره و نخورده از نوزادی..‌‌الان ۶ سالشه

2706