2726
عنوان

نینی سایت قدیم vs جدید

395 بازدید | 35 پست

الان هرسوالی داشته باشم باید تونت سرچ کنم تهشم یه نینی سایت بزارم تاپیکای قدیمی رو بخونم نوع حرف زدن مردم نوع برخوردشون حتی تعداد صفحاتشون واقعا خوشم میاد واقعا زنان باردار و اقدامی نقش اساسی توی سایت داشتن چیزای مفید میگفتن و یاد میدادن دنبال حرفای خاله زنکی نبودن الان زنا حتی بخودشون زحمت نمیدن حتی تاپیکو واکنن چ برسه کمکی کنن یعنی طرف جوابشم بدونه حوصله نداره بیاد کمکی کنه جوابی بده میگن نینی سایت یعنی ۲۰ تا زن که زایمان کرده باشن ندارن؟بعدماتاپیک میزنیم ۳ نفر میاد!؟؟؟ چطور توی تاپیک خانواده شوهر و غیبت و خیانت پر میشه ؟؟!!! همتون جزو متاهل های بچه دارید که کارو زندگی دارید بعد موقع کمک کردن حوصلتون نمیکشه یه جواب بدید بیایین براتون درصد بندی کنم

از ۱۰۰ درصد نینی سایت الان

۱۰ درصد بچه

۵ درصد مرد

۳۰ درصد مجرد

۵ درصد باردار

۲۰ درصد درحال اقدام

۳۰ درصد متاهل بیکار

پس چیشد؟مجردا ومتاهل های بیکار بیشتر از زن زائوان😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اون ۳۰ درصد متاهل بیکارم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2728

عزیزم هیچ وقت اون ادم ها دیگه پیدا نمیشن

من اون زمان که عضو شدم همه دهه پنجاهی بودن 

چقدر با ادب 

چقدر باسواد 

همه با جان همدیگر و صدا می زدیم

هیچکس به قصد خراب کردن کسی ریپلای نمی کرد 

احترام بزرگ تر و داشتیم 

الان که دیگه چیزی نگم بهتره😐

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

اشباه گفتی ۷۵درصدمتاهل بیکارخودم اولیش

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

حرفتو قبول دارم

من واقعا کمکی از دستم بربیاد میکنم ولی بچه ندارم که در این حوزه اظهار نظر کنم

و واقعا هم متاثر میشم برای تاپیک مادر باردار ۲ ۳ نفر میان

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

خداییش ورژن قبلیش یه صفای دیگه داشت 

اون عوض شد منم از سایت رفتم دلم طاقت نیاورد با یه کاربری دیکه برگشتم 

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
2706