2703
2553
اونوقت وقتی برگشت بگن با کی بودی که یهو ول کردی رفتی؟ فیلم خارجیه مگه 

بلیت قطار بگیره 

هتل رزرو کنه 

یه یه هفته بره برا خودش باشه

خانواده هم درگیر نمیشه ...

نمیدونم چرا یاد نگرفتیم که وقتی خسته میشیم از شرایط ، استراحت کنیم ؛ جا می زنیم ...

من که بودم این کارو میکردم

ببین چقدر احساس اسارت میکنه که میخواد خودشو از بین ببره ، راه منطقیش اینه تا یکم آروم شه خون به مغزش برسه بفهمه اصلا کجاست چی کارست و و و 

به بابام زنگ زد بابام بهم زنگ زد دعوام کرد اومدم خونه بابام مامانمو زده بود منم خیلی دعوا کرد همیشه میزد ولی نمیدونم چرا ایندفه نزد فقط از مامانم شکایت کرد گفت من از دست مادرت بدبختم همیشه گریه میکنم تو حرم ولی به خدا مامانم خیلی آدم خوبیه و بابام یه ظالمه ظالم . بعدش منم گریه کردم شوهرم به بابام زنگ زده گفته دخترت با ی پسر تو اسنپ چت دوسته به حرف من گوش نداده نصفه شب رفته خرید با عمش بابامم از عمم بدش میاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدشم به روی خودم نیاوردم اومدم خونه شوهرم زنگ زد گفتم سلام خوبی من اومدم خونه خوب شد امشب رفتم خریدا مگرنه دیگه نمیشد وقت نمیکردم برم ی بلیز و دامن خریدم انقد خوشگله اونم باهام با خوبی حرف میزد دلم میخاست اون لحظه بمیره حالم ازش بهم میخوره

2456
اره بدنم یروز دیر پاسخ گفته بود 😂😂 اخه من خیلی کم خونم اونروزم تو سه نوبت ازم خون گرفته دیگه خیلی ...

ای وای باردار هم بودی؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
شوهرم معتاده وقتی فهمیدم به هیچکس نگفتم و همیشه همه رازاشو نگه داشتم این حقم نبود که به بابام زنگ بز ...

ای وای عجب شرایطی داری

هنری کاری بلدی ...

خیلی خانمها براساس شرایط مجبورن تنها زندگی کنن ...اتفاقا خیلی خوشبختترن ...

امیدوارم یه روزی قدرتی به دست بیاری بتونی از پس زندگیت بر بیای ...واقعا برا خاطر این آدم اصلا ارزش نداره خودتو به خطر بندازی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ن بابا مجردم 😂بیست سالمه

آها

ویار الکی کردی😁

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2714
به بابام زنگ زد بابام بهم زنگ زد دعوام کرد اومدم خونه بابام مامانمو زده بود منم خیلی دعوا کرد همیشه ...

بابات چرا اینقدر راحت قبول کرده حرف شوهرتو؟

كم محلي كن يه جوري كه فك كنه مهم نيس واست ولي خودت خوش باش همه جوره ظاهريم كه هس ممكنه جواب بده اكثر ...

اون اینجوری نیس اون میگه با کی دوست شدی که محل نمیدی یا میگه گوشیتو به بابات میگم ازت بگیره و میگه باید هر وقت زنگ زدم جواب بدی مگرنه گوشی بی گوشی

هیچ

خب مشاوره نرفتی فکر میکنی راه حلی برای مشکلت نیس. اولین چیزی که ب ذهنت رسیده اینه که با جون خودت بازی کنی

سه چهار جلسه برو پیش روانشناس خوب یا مشاور باتجربه، نه از این درپیتی ها. اونا در ماه صد تا مراجع مثل شما رو میبینن و راهکار میدن

2706