2737
2734

یه دختر یکسال و نیمه دارم ناخواسته باز باردارم سه ماهه خودم بیست سالمه شوهرمم هر مشکلی که فکر کنین داره 

خیانت 

دست بزن 

ولگردی 

مشروب خوری 

دخالت خانوادش تا حتی جاریام 

هفده سال ازم بزرگ‌تره 

الان دوماهه مارو ول کرده رفته دنبال خانوادش و حتی یه زنگ به بچش نمیزنه دخترم دق کرده 

حالم از خودم بهم میخوره چرا باید تو این سن بشم کوه مشکلات خدایا چطور من باردار شدم با کا ندوم با قرص چرا اینطوری میکنی باهام 

کاش با فرشته هام پر بکشیم بریم راحت شم از این دنیا که یه لحظه ارامش نداشتم😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اول واقعا دلم نمیاد دوم ازم شکایت میکنه 

خب شما خودت توی ی زندگی هستی ک داری رنج میکشی ب نظرت اینکه وارد زندگیش نکنی بهتر نیست ازینکه وارد زندگی پر دغدغه بشه؟؟

بهش نگو خب اون اگر عقل داشت ک زندگیش این نبود بعد میخایی بازم ب تصمیم اون عمل کنی؟!

پاشو برو اگرنمازم نمیخونی بشین یه جای خلوت با خالقت رازونیازکن ازته دلت خودتو بچه هاتوبسپاربهش اگر هواتونداشت بیا توهمین تاپیک بدوبیراه بهم بگو

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
خب شما خودت توی ی زندگی هستی ک داری رنج میکشی ب نظرت اینکه وارد زندگیش نکنی بهتر نیست ازینکه وارد زن ...

بخدا من هنوز تازه این ماه میشم بیست ساله واقعا بریدم دردام از یه زن چهل ساله بیشتره

2706