2410
2553
عنوان

جاریم با خانواده شوهرم کات کرده

713 بازدید | 26 پست

خواهر شوهرم تو زندگی جاریم دخالت میکرد بعد نمیدونم چی شد که جاریم با پدرشوهر و خواهر شوهرم کات کرده حالا شوهرم بمن گفته منم با جاریم کات کنم ، البته اینم بگم منو و جاریم غیر از آخر هفته ها که خونه پدر شوهرم همو میدیدیم هیچوقت تماس تلفنی اس ام اس و،،، نداشتیم ، منم نمیدونم الان رابطه اون با من چطوریه ، فقط شوهرم گفته حق ندارم خبری هزش بگیرم و عید هم خونشون نمیریم ، بنظرتون چکار کنم

به حرف شوهرت گوش بده.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

با اونا مشکل داره به شما چه..بعدا اگه رابطه ش با اونا خوب شد تو چیکار میکنی چراباید رابطه ی شما به رابطه جاریت باخانواده ی شوهرت مرتبط باشه .شما زندگی مستقل خودتونو دارید اصلا حرف شوهرتو قبول نکن

بگو به من چه

یکی از اقوام جاریم فوت شد خواهر شوهرم و جاریای دیگه م رفتن به من نگفتن که بشم آدم بده منم خودم پاشدم رفتم شوهرم گفت حق نداری بری گفتم این مورد به تو ربطی نداره خودم میدونم رابطه تو و فلانی به من مربوط نمیشه بدین باشین من به خاطر جاریم میرم

ای بابا چه ربطی به شما داره. اگه جایی دیدیش میخای بی محلی کنی؟بعدم اونا آشتی میکنن شما میشی آدم بده. اینو به شوهرت بگو با زبون خوش. بگو شاید جاریت عید آشتی کرد ما چرا آتیش بیار معرکه بشیم؟

2706