2726
عنوان

خانم های متاهل بیاین لطفا

440 بازدید | 20 پست

با مردی که اولش بهش گفتی من نمیخوام بعد ازدواج کار کنم و موافقت کرده ولی حالا هی از هر راهی سعی میکنه خواسته ی تورو مسخره کنه یا سهل بگیره باید چه رفتاری کرد؟

من دارم اذیت میشم واقعا.با اینکه تحصیلکرده هستم ولی دلم میخواد خانه دار باشم و سر کار نرم.از همون اول هم بهش گفته بودم.حالا هی احساس میکنم میخواد بهم بفهمونه کار ساده و بی ارزشی هست!

هم اینکه از اول نظر منو در این مورد می دونست هم دلایل منو برای این تصمیم میدونه.هم خیلی جالبه که انتظار داره من هم برم سرکار و پول بیارم براش هم به زندگی و غذاش و نظافت خونه اش برسم و به خودمم برسم!

با این همه سطح توقع بالا چیکار کنم؟الان باید چیکار کنم که بفهمه خیلی رفتارش برام ناراحت کننده اس که هی سعی میکنه تصمیم منو بی ارزش نشون بده

اینو بهش حالی کن که کسی که میزنه زیر حرفش کارش زشت و بی ادبیه شماکه ازاول بهش گفتی و درحریان بوده و مخالف نبوده قبول کرده الان چه کاریه که هی داره سرکوفت میزنه و بهش بگو یه مدت خودتو بهم ثابت کن یعنی از سرکار اومدی تمامی کارارو انجام بده همه کارا ببین ایا درتوانت هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزار بگه شما کارخودت وبکن مگه وظیفته بری پول دربیاری چشمش کور دندش نرم زن گرفته وظیفشه زندگیشو اداره کنه میخواد بهت فشار بیاره بری کمک خرجش بشی خوبه از اول گفتی بهش

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

یه دفعه خیلی جدی بزن تو برجک ش بگو من تصمیم خودم رو گرفتم و نظرت واسم مهم نیست

دخترعموی شوهرم پزشکه ولی اصلا کار نمیکنه خونه دار شده میگه ققط وقتی بچه هام مریض میشن دکتر نمیبرم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
آخه واقعا خیلی ناراحت کننده اس رفتارش 

اصلا برات مهم نباشه.این خوده ما آدماییم ک تصمیم میگیریم چی عذابمون بده و چی برامون مهم نباشه .اصن اهمیت نده کار خودتو بکن .اونم خسته میشه از حرف زدن و بیخیال میشه

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
یه دفعه خیلی جدی بزن تو برجک ش بگو من تصمیم خودم رو گرفتم و نظرت واسم مهم نیست دخترعموی شوهرم پزشکه ...

وا مگه جنگه! بگه نظرت واسم مهم نیس؟ من هرگز این جمله رو ب همسرم نمیگم.نظرش خیلی هم مهمه .ولی درآخر کاری رو ک بخام میکنم.همیشه که نباید مستقیم و با دعوا برخورد گرد

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️

خوب باید باهاش صحبت بکنی ،بهش بگو من که از اول گفته بودم دوست ندارم برم سرکار ، مگه قراره هر خانمی که دانشگاه رفته و درس خونده بره سرکار؟ مگه خانه داری کم زحمت داره؟ تازه اگرم قرار باشه خانم بره سرکار ، مرد حتما باید توی کارای خونه به خانمش کمک بکنه 

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 
2706