2726
عنوان

میخوام خودکشی کنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خواهرم دیشب ب من میگف طلاق بگیر😔منم ب زور خودم با شوهرم عقدکردیم چون مخالف بودن ...میدونم هردوطرف ح ...

امروز از صبح انقدر گریه کردم چشمام باز نمیشه بخدا

خانوادم از همه چیزش ایراد میگیرن که از چشمم بندازنش

بخدا بین دو طرف موندم مدام غر زدن و تحقیر کردن

درکت میکنم سخته ، اما همه این حرفا توی همه خانواده ها هست عزیزم ، یه کم صبور باش سعی کن یه ذره بتونی ...

میگم😔الان دیگه بهم غرمیزنه فقط سکوت میکنم 😔میگم منو ببر خونه خودم تا غمات تموم بشه ،خودشم خسته شده،داریم کم کم سرد میشیم از هم

امروز از صبح انقدر گریه کردم چشمام باز نمیشه بخدا خانوادم از همه چیزش ایراد میگیرن که از چشمم بنداز ...

دقیقا منم اینجوریم😔😭😭😭چقدرشبا گریه میکنم کسی نمیفهمه،نامزدم پسرخوبیه فقط یکم تنده اخلاقش...تربیتش با خونواده من فرق داره،باباش پولداره ولی ما معمولیم ...اصن خیلی سخته...خواهرام سه تایی میشینن همش پشت سرمن حرف میزنن و میخوان من ولش کنم ولی من جونم براش در میره میمیرم بدون اون هیچکس نمیفهمه حالمو

دقیقا منم اینجوریم😔😭😭😭چقدرشبا گریه میکنم کسی نمیفهمه،نامزدم پسرخوبیه فقط یکم تنده اخلاقش...تربیت ...

همدردیم درکت میکنم عزیزم 

انشالله زودتر بری سر زندگیت همه اینا حل بشه 

2706