2737
2734

این خطا رو میده

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوشی من وقتی شارژ هست از برق درمیارم ولی سیم تو گوشی هست این علامت رو میاره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

اونجا که نوشته بررسی درگاه شارژر

گدشینو لازم دارم

خوابگاهم به شدت نیاز دارم

شارژ نمیشه  

چندبار خاموش روشن کردم

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
2738

عزیزم گوشیت جای شارژش اب رفته یادست خیس بوده اب رفته گوشی هاجدیداینجوری هستن وقتی رطوبت میگیره اینجوری میشه بایدصبرکنی خشک بشه یکم طول میکشه حتی دقت هم کنی خودش توضیح داده نگران نباش عادی 

نه اصلا سشوار نگیر ...توجه به نوشتش نکن مگه آدم رطوبت و احساس کنه..دیگه هوشمند نه تا این حد😂خاموش روشن کن دو سه بار شارژر دربیار بزن درست میشه.

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

خواهری گوسی منم این جوریه اگه گوشینو برارم تو جیبم که حجای شارژره بیرون بمونه از جیبم برفی یا نم نم بارونی بخوره ونجا قطره اب میاد همون متنو مینویسه اصلا نزار تو شارژ تا خود به خود خشک بشه قطره میره از رو صفحه بعد شارژ کن من هیچ وقت تو همچین مواقع شارژ نکردم نمیدونستم شارژ نمیسه اصلا شارژ نکن

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
2706