2726
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49357 بازدید | 560 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا بیماری های دستسازن 🤔 انفولانزایی خوکی مگه ما خوک میخوریم ؟  ولی اینکه موهای زاید زیربغل ...

موهاي زائدشونو كلا نميزنن حتي ناحيه خصوصي بعد اصلا واسشون مهم نيست نمايان ميكنن

حرام خورای بیچاره..انسان نیستن به قران..سوپ جنین میخورن

قیافشونو نگاه که میکنی عین حیواناته از بس که نجاست میخورن حیوانات رو زنده زنده میخورن آشغالا یه بار مستند نشون میداد مار رو زنده زنده پوست میکندن اصلا یه ذره تو وجودشون رحم ندارن

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2728
میگم از غذاهای دریایی چیزای دریایی خوردن از دریا الودکی واردشون شده تو اخبار بی بی سی دیدم

ممنون

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

عزیزانی که میگید جمعیتشون زیاده بله ولی اگر تکنولوژی تولید غذا رو دنبال کنن که بهش برسن این جمعیت بیشترشم میشه سیر کرد منتها شدن کارگر ارزان کشورای دیگه ...زندگی نمیکنن اکثرشون 

ماشالله چه اطلاعات چینی تون خوبه 

فک کردم اسی فقط این کارست😮😮😕

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
جریان این ویروس چیه من تازه از شما شنیدم😫

هیچی خواهر یه ویروس جدیده که به لطف یسریا شیوع پیدا کرده عربستان وتایلندم گزارش دادن ویروس به مردمشون منتقل شده خدا کمک کنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

وای ازکنارشونم که ردمیشی بوی تعفن میدن😷

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
قیافشونو نگاه که میکنی عین حیواناته از بس که نجاست میخورن حیوانات رو زنده زنده میخورن آشغالا یه بار ...

اره منم دیدم..موشارو زنده میخورن...همه چیو زنده میخورن..سالانه چندین هزار نفرشون..میمیرن چون اختاپوس زنده تو گلوشون خفشون میکنه

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠
2706