1619
1632
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

39363 بازدید | 561 پست

گربه خوردن ویروس سارس شروع شد الانم سوپ خفاش خوردن ویروس کرونا شایع شد 😑😑چرا این جماعت اینقدر عن خوارن 🤮🤮🤮🤮حالم ازشون بهم میخوره مطمئن باشین این ویروس یه هفته نشده به ایران هم میرسه

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

حرام خورای بیچاره..انسان نیستن به قران..سوپ جنین میخورن

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠
1522

چینی ها حتی کنسرو جنین انسان هم میخورن ؛ البته چاره ای ندارن سیر کردن یک میلیارد و چهارصد و بیست میلیون نفر کار راحتی نیست ؛ در کل کشور چندشیه 

اینجا عضو شدم تا یک سری مهارت های زندگی مشترک رو یاد بگیرم ، همین 
انگار از عذاهای دریایی بشون زده من تو اخبار دیدم 

چی؟؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! به کودکی ام بنگر… هرچند خودم تو را گم میکنم اما ….تو پیدایم کن…
1614
چینی ها حتی کنسرو جنین انسان هم میخورن ؛ البته چاره ای ندارن سیر کردن یک میلیارد و چهارصد و بیست میل ...

برن سبزيجات بخورن مجبورن مگه من تو اينستا يه مستند ديدم واي چه غذاهاي عجيبي داشتن چندشششش

1641
اینا بیماری های دستسازن 🤔 انفولانزایی خوکی مگه ما خوک میخوریم ؟  ولی اینکه موهای زاید زیربغل ...

موهاي زائدشونو كلا نميزنن حتي ناحيه خصوصي بعد اصلا واسشون مهم نيست نمايان ميكنن

حرام خورای بیچاره..انسان نیستن به قران..سوپ جنین میخورن

قیافشونو نگاه که میکنی عین حیواناته از بس که نجاست میخورن حیوانات رو زنده زنده میخورن آشغالا یه بار مستند نشون میداد مار رو زنده زنده پوست میکندن اصلا یه ذره تو وجودشون رحم ندارن

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
میگم از غذاهای دریایی چیزای دریایی خوردن از دریا الودکی واردشون شده تو اخبار بی بی سی دیدم

ممنون

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! به کودکی ام بنگر… هرچند خودم تو را گم میکنم اما ….تو پیدایم کن…
1639