2726
عنوان

با مغازه دار دزد چکار کنم؟

253 بازدید | 25 پست

لپ تا پمو بردم دم مغازه ویندوز عوض کنم...تحویل گرفتم اومدم یک هفته ای ازش استفاده نکردم امروز متوجه شدم شارز نمیشه پشتش رو نگاه کردم میبینم بله باتری اصلیش رو بر داشتن بجاش تقلبی گذاشتن رفتم دم مغازه میگم باتری لپ تاپ من هولو گرام داشته سالم بوده الان حتی یک درصد هم شارز نمیشه میگه به من چه ختما خودت خرابش کردیییی

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا نمیدونم... منم یه بار گوشیمو دادم تعمیرات..ال سی دی شکسته بود..نمیتونستم عکسامو خالی کنم..مجبوری دادم و وقتی رفتم گرفتم گفت 200 تا آهنگ داری همه رو واسم بفرست!!!! احتمالا عکسامم میدونست چند تاست😢

برو تو صنف ازش شکایت کن 

این سی دی و ساییل جانبی میفروشه صنفشون میشه چه صنفی؟

بعدم عزیزم این اصلا کلا حاشا میکنه میگه من دس به باتریش نزدم

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
اتحادیه شکایت کنید،حتما تاثیر داره،قبلا چند مورد مشابه دیدم و با شکایت کردنشون گفتن حل شده

مشکل اینه که من چطور ثابت کنم این میگه از اول همینطور بوده 

این سی دی و ساییل جانبی میفروشه صنفشون میشه چه صنفی؟ بعدم عزیزم این اصلا کلا حاشا میکنه میگه من دس ...

نمیدونم چ صنفی ولی بیصاحب ک نیست یکی میاد نظارت . توکل بخدا شاید بعد چک کردن یجوری فهمیدن این از لپ تاپ خودت نیست

2706