2733
2734

اول بارداری چند کیلو بودید تا آخرش چند شدید؟

سزارین یا طبیعی

بی زحمت وزن نی نی تون موقع تولد چند بود

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

۷۸ بودم 

۷۹ ام..داخل ۸ ماه شدم.نزاییدم هنو

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏

اول بارداری 54  اخربارداری 86 ...طبیعی شدم ...وزن نی نی 3600

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷۸ بودم  ۷۹ ام..داخل ۸ ماه شدم.نزاییدم هنو

یعنی 1کیلو کلا زیاد کردی؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2731
اول بارداری 54  اخربارداری 86 ...طبیعی شدم ...وزن نی نی 3600

درد استخوان واژن گرفتی شما؟ زایمانت چطور بود راحت یا خیلی سخت

درد استخوان واژن گرفتی شما؟ زایمانت چطور بود راحت یا خیلی سخت

تقریباسخت اما خداکمک کرد دیگه .....نه دردنداشتم الحمدالله

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2738
یعنی 1کیلو کلا زیاد کردی؟

اره بخدا..

ولی شکمم خوبه اندازش نسبت ب ۸ ماه..و اینکه اول شکم نداشتم اصلا من از رون و باس.ن پر ام 

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏
عزیزم بعد زایمانت چقد طول کشید لاغرشی شکمت آب شه

هنوز روی همین وزنم موندم ...تاازشیربگیرمش دخترم نزدیک یکسالشه بعددیگه لاغربشم اگه خدابخاد

هنوز روی همین وزنم موندم ...تاازشیربگیرمش دخترم نزدیک یکسالشه بعددیگه لاغربشم اگه خدابخاد

انشالله.اخه زندایی من مث شما بود ولی مال اون زود آب شد.البته با گنو اینا گفتم شاید همه اینجوری باشه

اخی عزیزم خیلی بالا رفتی دختر خالمم از ۵۵شده بود ۸۵ ایشالا زود کم کنی من ۷۰بودم شده بودم ۸۰

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
الان که شیر میدی فقط شیرینجات و چربی قطع کنی زود لاغر میشی

جدی ؟؟؟اخه من شوهرم نوشابه خوره منم دلم میخادمیخورم عاشق شیرینی ام البته تصمیم دارم کمتربخورم بعدش اینکه میگن سماق وزن کم میکنه درسته ایا؟؟؟؟

هرردز توخونه ما برنج باید درست بشه الانم که بخاطر دخترم مجبورم درست کنم 

اخی عزیزم خیلی بالا رفتی دختر خالمم از ۵۵شده بود ۸۵ ایشالا زود کم کنی من ۷۰بودم شده بودم ۸۰

ان شالله ...از وزن بالامتنفرم 

2706