2726
عنوان

وای از غذا پختن خسته شدم😢😢😢😢😢

404 بازدید | 51 پست

چرا هرچی کار خونه میکنم تموم نمیشه😝😡

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....

من از ظرف شستن😭😭😭😭😭

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به روزای خونه تکونی داریم نزدیک میشیم گفتم ک بیشتر خسته شی😁

وای وووو

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
منم بخدا شدیم کارگرافغانی اخرشم هیچی ب هیچی

وای دیگه کم آوردم

از ازدواج و کاراش پشیمونم😢

یکیتون منو راهنمایی میکنه چکار کنم همش فکر میکنم ظرف نشسته گذاشتم تو جاظرفی همش از تو جاظرفی ظرف میذ ...

وای مثل من وقتی خونه نیستم همش عذاب وجدان دادم کار نکرده دارم

2706