2737
2734

دوستان اسمی که به برادر اولیش امیرعلی بیاد بهم بگید

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
حالا مادرش وایساده شما برا بچش اسم انتخاب کنی؟؟

زنداداشم ماهه هرچیزی بگیم نه نمیگه چون خودش برا برادر زادهاش اسم انتخاب کرده دوست داره عمه های بچهاش براش اسم انتخاب کنن

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
مبارکههههههه 👏👏👏👏🎊🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🎇🎇🎇🎆🎆🎆😊😊😊

فداتون

چ جالب..بچه دنیا اومده تازه اسم انتخاب میکنن😐📿

امیرعباس امیر حسین ...بیشتر امیر ها میاد بهش

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏
تاحالا اسم انتخاب نکردن

نه زنداداشم گفت بچهام بدنیا اومد بعد اسم انتخاب کنیم کلا رسم بچه روببینیم واسم انتخاب کنیم

2706