2737
2734

ینی بچه سرش سمت چپ پاهاش راسته یا برعکس 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا احساس میکنم اینجوریه خطرناکه؟

نه اصلا خطرناک نیست ، چند ماهته ؟ 

فقط وقتی بچرخه و  سرش بیاد پایین ، احساس درد و فشار تو زیر شکمت میکنی و اصلا خوشایند نیس . این انفاق هم بیشتر مال ماه ۹ هست - تازه تو خیلیا جنین تصلا نمی چرخه 

2731
دقیقا احساس میکنم اینجوریه خطرناکه؟

ن چ خطری 

چند هفته ای 

طبیعیه 

ب مرور میچرخه نگران نباش

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
۳۷ هفته  شکمم مثل مربع شده

اخرین سونوتو کی دادی؟ میچرخه بچت حالا یا سفالیک میشه سرش میاد پایین یا بریچ میشه ینی پاهاش پایینه که در اون صورت سزارین میشی

2738
تازه وارد ۳۷ هفته شدم امکان داره بیاد پایین کله اش؟

اره ، ممکنه بیاد 

ممکنه تا هفته ۳۹ برسی و بازم بچه نچرخه 

بخای طبیعی زایمان کنی ، هی بهت میگن اب بخوری و راه بری ، تا شاید فشار مثانه جنین را وادار کنه بچرخه 

اگه میخای سزارین کنی هم اصلا مهم نیس بچرخه یا نچرخه 

۳۷ هفته  شکمم مثل مربع شده

شکم منم مربعه هفته ۲۶ هستم یعنی بچه م عرضیه؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙