2737
2734
عنوان

سوال دندونپزشکی

8154 بازدید | 218 پست

بچه ها یکی دو نفر در مورد جراحی دندون عقل ازم سوال پرسیده بودن تو تاپیکای قبلم ،هرکاری کردم پیدا نکردم جوابشونو بدم ،اگه یه وقت اینجا رو خوندید پیام بدید راهنماییتون کنم ، مدیون نشم.

کلا اگه سوال دندونپزشکی داشتید اینجا بپرسید تو تاپیکای دیگم گم میشه یادم میره جواب بدم.

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من سوال پرسیدم من ۴تادندون عقل نهفته دارم خیلی میترسم خیلی الانم شنیدم هرکدوم ۱میلیون به بالاس تهران هستم خواستم ازتون خواهش کنم جایی رومیشناسید که هم کارشون خوب باشه هم قیمتش مناسب

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔

سلام عزیزم شبت بخیر من توی دوران بارداری سه ماهه اول خیلی بالا میاوردم تا جایی که بیمارستان بستری شدم چون حتی آب هم نمی تونستم بخورم بعد از زایمان دندونام بیشترشون خراب شدن این ربطی به بالا آوردن داشته یا نه چون میگن به خاطر اسید معده بوده

برای همسر مهربونم  دانی از زندگی چه می خواهم ،من تو باشم پای تا سر تو زندگی گر هزار باره بود  بار دیگر تو ،بار دیگر تو ،بار دیگر تو
2738

سلام عزیزم. من سه سال پیش ارتودنسی کرده بودم. یک سال پیش پلاک ثابتمو برداشتم و متحرک گذاشتم. الان حس میکنم دندونام لق هست. طبیعیه؟ کی درست میشه؟

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم

ژیلوان جون اتفاقا من خیلی وقته میخوام این سوالو ازت بپرسم.من تا دانشگاهم تموم شد تمام دندونام یکدستو قشنگ بود بعد کم کم یکیشون یکم تغییر رنگ داد.اگه اشتباه نگم دندون سه هستش.درد میکرد رفتم پیش دندانپزشک و بهم فوری گفت این دندونت شیریه😲ومن تا اون روز نمیدونستم.عکس گرفتم و یه دندون نهفته تو لثم هست.دندانپزشک بهم گفت بزار بمونه تا وقتی برات کار میکنه.ولی کم کم دندون کناریش رفته زیرش و شکلشو دوس ندارم.هر وقتم رفتم دندانپزشکی هر کسی یه چیز میگه یکی میگه بکش.یکی میگه بزار بمونه.دندون کناریشم حس میکنم داره خراب میکنه.میترسم بکشم ایمپلنت جواب نده از همینم بیوفتم😕.بنطرت چکارش کنم

سلام ژیلوان جان.پسر من 5 سالشه.چند ماهه پیش خورد زمین دندون جلوی پایینش لق شد تا اینکه هفته پیش خودش دندونشو کند.چون پسر من خیلی دیر دندون شیری درآورد و اولین دندوناشو تو 13 ماهگی و از بالا درآورد حالا فکر می کنم دندون دائمشم دیر دربیاره.کلا مشکلی برای دندونی که می خواد دربیاد ایجاد نمی شه؟نیاز هست ببرمش دندانپزشکی؟نیاز هست از اون وسیله ها که می ذارن جای دندون برای اینکه جای دندونش حفظ بشه و شکل فکش بهم نریزه بزاریم یا احتیاجی نیست؟

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"

درسته که میگن پستونک باعث میشه فک و دندونای بچه بد حالت شه؟

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
پزشکین شما؟ ؟ ؟ 

دندانپزشکم

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
من صبی نامهجراحی لثه داشتم جرم گیری کرد  بعد الان اون باندی ک توی دندون عصب کشیم بود برداشت نوب ...

جراحی لثه یعنی چی عزیزم؟

ارتفاع لثتون پایینه قراره بیارنش بالا؟

2706