2737
2739
عنوان

امپول روگام

560 بازدید | 27 پست

سلام دوستان من یه پسر دارم و میخوام اقدام کنم برای دومی خونم منفی و همسرم مثبته و امپولو زدم تو حاملگی و بعد زایمان اما استرس دارم کسی اطلاعی داره ازش؟

👑👑👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم یکی ۲۸هفته زدم یکیم بعد زایمان میخوام بزنم

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
یعنی بااین شرایط کسیو دیده دومی سالم به دنیا بیاد؟

خب آمپول مگه سر بچه ی اولت نزدی دکتر به زنداداشم گفت اگه نزنی ممکنه دیگه بچه دار نشی یا بچه سالم نیاری حالا شما از دکتر بپرس 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
برای چی استرس داری؟ منم دقیقا همینطورم، خودم منفی شوهرم مثبت، سراولی زدم، الآنم باردارم، بازم زدم، ا ...

یعنی منظورم همون ۲۷ هست یا نه ازمایش و اینا ام داره تو نت خیلی چیزای بدی نوشتن استرس دارم از الان.

👑👑👑
2738

عزیزم امپول روگام زمانی زده میشه ک گروه خونی جنین مثبت و گروه خونی شما منفی باشه چون در این موارد یک سری پادتن علیه این گروه مثبت جنین در خون شما ساخته میشه ک اگر امپول رو نزنید و مجدد باردار بشین  و بچه دومتون هم مثبت باشه این پادتن ها به خون بچه حمله میکنن . اگر امپول رو زدی مشکلی  پیش نخواهد امد نگران نباش 

خب آمپول مگه سر بچه ی اولت نزدی دکتر به زنداداشم گفت اگه نزنی ممکنه دیگه بچه دار نشی یا بچه سالم نیا ...

چرا زدم اما واسه دومی همش فکر و خیال و استرس دارم.

👑👑👑
یعنی منظورم همون ۲۷ هست یا نه ازمایش و اینا ام داره تو نت خیلی چیزای بدی نوشتن استرس دارم از الان.

من بعداززایمان نزدم چون گروه خونی دخترم مثل من منفی بود، ولی سربارداری دوم دوباره زدم، حالاتابعداززایمان ببینیم گروه خونی این یکی دخترم چیه

2706