2737
2734
عنوان

مشکل من 😔

221 بازدید | 20 پست

سلام خانوما من نامزد کردم چند ماهیه الانم به خاطر کنکور می خوام پنج ماخی در ا تباط نباشیم کلا همسرم کاملا ساپورت می کنه و با این موضوع مشکلی نداره میگه تو فقط درستو بخون اما دلم داره اتیش میگیره خیلی غصه دارم و همش گریه می کنم خیلی همو دوست داریم چطور این دوریو تحمل کنم و رو درسم متمرکز بشم لطفا راهنماییم کنید اینجوری پیش بره که درسمم نمی تونم بخونم 😔

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا الله 

قبل خواب یه لیوان شیر گرم و موز بخورید 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
2731
واااا چه بچه اید خخخخ خوب در ارتباط باشین و درستم بخون 

نمیشه باور کن این چند ماه هیچی نخوندم 

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣

ی روز در هفته ب خودت استراحت بده 

تو اون ی روز با یاروت باش

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
چقدر از هم دورين؟؟منم الان دورم و خيلي ناراحتم

ما تو یه شهریم دوری منظورم این بود پنج ماه ارتباط نداریم 😔

2738
ی روز در هفته ب خودت استراحت بده  تو اون ی روز با یاروت باش

باچر کن نمیشه که این تصکیمو گرفتیم 

با این همه حساسیت بهتر نبود اول درس بخونی بعد نامزد کنی

اصلا نمی دونم چطوری پیش اومد ... 

دغدغه ما چیه شما به فکر چییید😕

خب نامزدمه دوسش دارم درسم دارم 🥺

2706