1676
1605

عاشقش شدم😍💎💎💓حالا واقعا خوشگلن یا من بازم توهم زدم؟؟ 😐✋

میشه برای حاجتم یدونه صلوات بفرستی😞🙏❤️

اسم واقعیم کیمیاس دوستان نمیدونم چرا کیانا گذاشتم 😐❤️ با دوست پسراتون میرین شمال ؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم      خوش ب حالتون عاشق میشین من فقط گشنم میشه  

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

😂😂😂😂😂😂خیلی بدن؟ 💎😐

خیلی😂❤️

اسم واقعیم کیمیاس دوستان نمیدونم چرا کیانا گذاشتم 😐❤️ با دوست پسراتون میرین شمال ؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم      خوش ب حالتون عاشق میشین من فقط گشنم میشه  
1677

توهم زدی عشقم🤣

تو فیلم متری شیش و نیم نوید محمدزاده میگه؛بدبخت بخاطر من نبود تو کجا پنت هاوس ۶۰۰ متری میدیدی؟!در واقع اگه بخاطر اون نبود منم نمیدیدم...😑😶             مامانم حالش بد بود گفتم تو استراحت کن،من ظرفارو میشورم،گفت تو کونتو بشور نمیخواد ظرفای منو بشوری لامصب تخریب نمیکنه که از ریشه میزنه☺🤦‍♀  ‏مامان من اینطوریه که اگه یکی بُکُشَتَم,با دسته گل و کمپوت میره  زندان ملاقاتشو میگه:حتما تقصیر دختر من بوده که شما ناراحت شدین و کشتینش ببخشید بزرگوار.💐🍰😎  مدرسه که خواستم برم مامانم گفت: "هیچوقت بخاطر نمره درس نخون، مهم نیست چه نمره ای میگیری، یادگیری از نمره مهم تره"بعدها واسه نمره ی ۸ ریاضی جرم داد.😕☹  ‏به مامانم گفتم باید برام بخونی:یه دختر دارم شاه نداره،از خوشگلی تا نداره،به کس کسونش نمیدم،به همه کسونش نمیدم^___^نه گذاشت نه برداشت گفت کسی نیست که بدمت😸🤗     شوهرخواهرم یه عکس از خودشو خواهرم گذاشته. مامانم زیرش کامنت گذاشته: «با آرزوی موفقیت برای شما و خانواده محترم. همسر زیبایی دارید»🤕😩          واحد اندازه گيرى دلشوره ى مامانم:آيت الكرسى بر ثانيه ...🧡 خدایا نگهدارش باش😻
خو من گربه خیلی دوست داارم، 💓اینارو دیدم ذوق کردم😂😂😂😃💎

گربه ها عشقن عشق😍

8

بامزن دستکش طوصی وصورتیه چه باحاله

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)