2737
2734

خانوما شاید احمقانه  ولی راهی نبوده نرفته باشم واسه ترس پسرم دوسالشه هیجا نمیره هرکیو میبینه گریه میکنه در حد نفس بند اومدن داعم تو خونه همش میگه خونمون فقط خونمون بریدم دیگ از گریه هاش...میخام ببرم دعا بگیرم برا ترسش کسی تجربه ای داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب شد بچشون،؟

بله عزیزم ببین اینا رفته بودن شهرستان متاسفانه اونجا به داشت جن معروفه بعد این بچه دیونه شده بود فرداش رفتن دعا نوشتن خوب شد! 

مامان یه پسر کوچولو😍! مرسی واسه سلامتی بچم یه صلوات بفرستید ! کاربرسال ۹۷ ام !   
2738

به یه سیدهم بگین کارتون راه میوفته حتی ملا محله تون که تومسجدنمازمیخونه از آیات قران که برای رفع ترس میده بزاری تو بالشش

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
سنگ حدید چیه؟

یه سنگ زینتی مثل عقیق یا فیروزه

اگر مشهد هستی میتونی از اطراف حرم تهیه کنی خواص زیادی داره این سنگ یکیش دفع ترسه.میتونی مثل دستبند یا پلاک به لباسش بزنی

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706