2726
عنوان

خوبی ها و بدی های ازدواج؟

9699 بازدید | 107 پست

بیاین در مورد خوبی ها و بدی ها یا سختی هایی که ازدواج داره بگید که ما مجردای در شرف ازدواج بتونیم بهتر در مورد ازدواج تصمیم بگیریم و راحت تر باهاش روبه رو بشیم. لطفا از تجربیاتتون و خوشی ها و سختی های زندگی مشترک بگید؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یک مجردم. اما به نظرم ازدواج هیچ خوبی نداره. مگر اینکه اونکسی که تو ذهنت هست بیاد و بشه شاهزاده قصه هات. 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....

تو انتخاب ی مرد عقلتون ب احساستون غلبه داشته باشه 

آدمارو بر اساس حرفا نه بلکه براساس عملکردشون قضاوت کنین 

موقع ازدواج تمامی حق و حقوق لازمه مث حق طلاق رو بگیرید و تعارف نداشته باشید 

تو یه کتابی نکته جالبی خوندم

نوشته بود زنی که شرایط و آمادگی طلاق رو نداره نباید ازدواج کنه

این جمله خیلی مفهوم کاملی داره...یعنی زنی که شجاعت،استقلال و قدرت اداره خودش رو نداره هنوز وقت ازدواجش نیست

چون در صورت بروز مشکلات به دلیل وابستگی هاش مجبور به تحمل هر چیزی میشه

همینطور که اینجا میبینیم تاپیک میزنن کتک میخورن ،خیانت میبینن و هنوز ادامه میدن...

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706