1619
1632

من جایی بودم امروز صاحب خونه اصراااااااار اصرار که ناهار بمون🤨😐

هی میگفتم ممنون کار دارم گفت نه باید بمونی

حالا ساعت ۱۲بلند شد غذا بزاره منم گفتم برم کمکش😊

چشمتون روز بد نبینه

یه بسته مرغ به یه بسته سبزی خورشی انداخت توی قابلمه آب ریخت گذاشت روی گاز

یه کمم لوبیا چشم بلبلی ریخت توش😩😩😩😩

کچل بشم اگه دروغ بگم

یه ساعت گذشت سفره انداخت من ک نفهمیدم چطوری خوردم الان یه جوریم🤪🤪

حلالم کنین😖😂

حالا دستش درد نکنه اینم مزاح بود آدمی نیستم نمک بخورم نمکدون بشکنم 

برای شمام پیش اومده آیا؟؟؟؟؟؟

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1613

عجیب ترین غذا یه عالمه  کله ماهی  تو اب  بود    که لب  نزدم     😭 انگار کله پاچه ماهی 

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
1614

قرمه سبزی با مرغ؟🤔

احیانا مرغ رو سرخ نکرد اولش😶😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
1432

مادر شوهرم جیگر مرغ بدون پیاز و هیچی سرخ کرد پیازم جدا سرخ کرد اورد سر سفره گفت هرکس میخواد برا خودش پیاز بریزه لامصب هرچی میرختم بوی ضحم میداد اخری 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم بالاخره دنیا اوم‌د جوری که اصلا نمیخاستم و تصورشو نمیکردم😔😔خیلی درد کشیدم اما خدایا شکرت که سالمه خودم به درک💔

بعضیا قرمه رو با مرغ درست میکنن

من اولین بار که دیدم خیلی تعجب کردم ولی خوش مزه بود

آهایی زندگی 😞هیچی ،هیچی.. راحت باش تو اعصاب نداری 😒 یه چی میگم میزنی از این بد بخت ترمون میکنی...کم نکشیدیم ازت، بخواب روانی..
1639