2737
2739
عنوان

فوری فوری

242 بازدید | 15 پست

سلام دوستان توی تاپیک قبلیامم نوشتم یکشنبه یا شنبه قراره یه کیس ازدواج که پسندیدم خودم رو ببینم واقعا دلم میخواد هم طرف منو بپسنده هم بابام اجازه خواستگاری بده و هم اینکه آزمایش خونمون مثبت بشه و ازدواج و نامزدیمون اکی بشه، بااحتساب اینکه من یه بار شکست عشقی سنگینی خوردم از این آقا خوشم اومده و ازدواج سنتی هم هست وطرف فامیله یجورایی، فقط بگین چه دعایی بخونم اکی بشه خیلی نگرانم، اونایی که مهارت دارن بگن به کمکتون نیاز دارم خیلییییی 

زخمام خوب بشه، از خجالت تک تکتون در میام...   

با دعا میخوای اکیش کنی 😞

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دعا نادعلی 

آیه الکرسی 

چهار قل و وان یکاد 

دعا الهی عظم البلا ....مال امام زمان عج

من دوران ازدواجم هر روز با خوندن اینها آروم میشدم واینکه تمام سنگهای سر راهم مثل یخ ذوب شدن 

آخرم که ازدواج کردم چون نذرکرده بودم اگه همه چی بخیر گذشت سه روز روزه گرفتم و مقداری پول دادم به بچه یتیم

2738
۴۰تا زیارن عاشورا بخون امشب ب اسمش ناد علی بخون تعدادش یادم نی تو نت نوشته

40تا زیارت عاشورا زیاده من شنبه باید ببینمش یا یکشنبه همین هفته

زخمام خوب بشه، از خجالت تک تکتون در میام...   
2706