2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکل فقط خستگیه خود شماس نه بچه

آففرین

منم همین نظرمه

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

منکه یه داد میزنم مث سگ پشیمون میشم ولی انگار 3سالگی به بعد خیلی لجباز میشن پسرم ماه بود الان 2سال و 11ماهشه یه داداشِ4ماهه هم داره

من میگم شاید حس حسادته که انقد لجبازش کرده شایدم بخاطر سنشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

خودتون دلتون میخواد شوهرتون یابرادرتوت یا خواهرتون بخاطر حرفتون دست روتون بلند کنه؟؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

من اصلا نمیزنم بچه رو ولی یبار داد زدم هنوز که هنوزه میگه اونروز داد زدی یادم میاد یه حس بدی میگیرم با اینکه همه جوره بهش میرسم و باهاش بازی میکنم و همیشه شاد نگهش میدارم ولی این حرفش بدجوری منو میسوزونه خودمو لعنت میکنم چرا داد زدم

این داد زدنا کتکا همه باعث از بین رفتن اعتماد به نفسشون میشه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706