2733
2734
عنوان

بچه ها یه دقیقه بیاین تو رو خدا

46 بازدید | 4 پست

سلام عشقا چطورید😍

دوستان اموزش یه کیک خوشمزه و خوشگل بلدید به من تازه عروس یاد بدید؟

برای تولد همسرم میخوام. میخوام شیک باشه ظاهرش

عایا کسی هست مرا یاری کند؟

این نیز بگذرد...

اگه می خوای شیک باشه

کیکش مهم نیست، خامه کشی باید بلد باشی

که کمی سخته برا بار اول

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عع سخته خامه کشی

کیک زبرا درست کن

روشو مخلوط شکلات و خامه بریز

دورشو شوکورول بپیچ

روش 🍓🍓 بذار

با کاغذ شابلون درست کن بذار روش پودر قند بپاش

با مقوا قلب درست کن با خلال دندون بزن رو کیک

شکلات تخته ای رو با چاقوی تیز نازک برش بده پیچ بخوره بذار رو کیک

این هم ایده 😊

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2728
کیک زبرا درست کن روشو مخلوط شکلات و خامه بریز دورشو شوکورول بپیچ روش 🍓🍓 بذار با کاغذ شابلون در ...

مرسی گلم

زبرا درست کردم قبلا خونه مامانم میخواستم جدید باشه

این نیز بگذرد...