2733
2734

سلام. من تازه با لتروزول باردار شدم. شما پیش دکتر قبلتون رفتین؟ علائمتون چیه

الهی همه به همه آرزوهاشون برسن  

چجوری میخوردیش منم میخام حامله شم

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم يك سال بود اقدام بودم نميشدم ماهي كه لتروزول خوردم شدم😍😍

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
2738
من بعد ک باردار شدم دکترمو عوض کردم ..واسه بارداری رفتم زیر نظر یه دکتر دیگه 

بعنی وقتی باردار میشیم دیگه مثل افراد عادی محسوب میشیم؟ آخه من لتروزول وگلای وانس میخورم الان حذفش کردم گلای وانس رو و میخوام بدونم اگه مث باردار عادی هستیم و قرص و داروی خاصی نمیخواد برم دکتر جدید چون دکترم گویا باردار گفته نمی بینم برای درمان نازاییه ولی دکتر دقیقی بود 

منم يك سال بود اقدام بودم نميشدم ماهي كه لتروزول خوردم شدم😍😍

مبارکه واقعا عزیزم. شما هم دکترتو عوض کردی؟ ما که تنبلی تخمدان داشتیم با افرادی که اصلا مشکل نداشتن فرق خاصی نداریم؟ آخه من فقط با آمپول و قرص پری میشدم و تنبلی هم داشتم

بعنی وقتی باردار میشیم دیگه مثل افراد عادی محسوب میشیم؟ آخه من لتروزول وگلای وانس میخورم الان حذفش ک ...

آره دیگه اگه مشکل خاصی نداشته باشی مثل بقیه باردارایی داروی خاصی نیاز نداره..من ک اینجوری بودم 

فقط ب دکترت جدیدت همه چیزو توضیح بده و بگو ک با لتروزول باردار شدی ..ولی بازم حواستو ب خودت بده مخصوصا سه ماه اول

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...
مبارکه واقعا عزیزم. شما هم دکترتو عوض کردی؟ ما که تنبلی تخمدان داشتیم با افرادی که اصلا مشکل نداشتن ...

منم فقط با امپول پري ميشدم و بله دكترمو عوض كردم دكتر مرد خوبه 

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
منم فقط با امپول پري ميشدم و بله دكترمو عوض كردم دكتر مرد خوبه 

خدا نی نی تون رو حفظ کنه منم بدون قرص پریود نمیشم و چند ماهه که هر کاری میکنیم نمیشود که نمیشود

لطفا برای سلامتی بچم دعا کنید تا زودی حالش خوب بشه
2706