2737
2734
عنوان

ترفندای زایمان راحت

422 بازدید | 20 پست

خانوما با خودتون قطره استوخودو‌س بگیرید ببرید بزنید رو پنبه بو کنید بشدت دردو کم میکنه موقع دردا عضلاتتونو شل نکنید که درد بهتون غلبه کنه زور بزنید وقتی درد دارید اگه شب زایمان کنید قطعا دکتر شیفت میترسونتتون که زور نزنید رحمتون میترکه و فلان واس اینکه دیر تر زایمان کنید اونا بیشتر بخوابن ولی زور بزنید به بهانه دسشویی برید توالت سرپا از روی شکمتون آب گرم متمایل به جوش بریزید رو شکم بشدت رحمو نرم مسکنه من خودم با همین کارا 1شب بستری شدم 5ونیم صبح زایمان کردم بدون یدونه بخیه

قبلشم چله حدیث کسا و سوره حشر گرفتم و روزی 5000تا صلوات میدادم شایدم بیشتر

برامون دعا کنید

اونایی که زایمان کردن یا تجربه ای دارن بگن بقیه استفاده کنن

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

ولی نظر من متفاوته باشما چون بعضی وقتا زور زدن بیخود باعث صدمه میشه من مامای همراهم میگف هروقت بهت گفتم زور بزن وقتای دیگه اصلا زور نزن چون ضرر داره منم به حرفش گوش دادم خداروشکر و در عرض دو ساعت زایمان کردم ۱۲رفتم پذیرش و اینت یک ساعت طول کشید یک رفتم دو زایمان کردم روش زایمان راحت فقط و فقط ورزش و‌تکنیکهای بارداریه همین 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درضمن فقط وقتی فول شدی باید زور بزنی قبلش ک فایده ایی نداره فقط خودتو خسته میکنه چون دهانه رحم تا ده سانت باز نشه زور زدن الکی بیفایدس وقتی هم ک فول بشی باااید بیان بالا سرت مجبورن وگرنه میزایی خود ب خود 

2728
درضمن فقط وقتی فول شدی باید زور بزنی قبلش ک فایده ایی نداره فقط خودتو خسته میکنه چون دهانه رحم تا ده ...

گلم تجربه با تجربه فرق داره منم تجربمو چون سریع زایمان کردم گفتم اون زوراییم که میزدم به کنترل دردم خیلی کمک میکرد گفتم دیگرانم استفاده کنن این درست نیست که میزنی تجربمو باخاک یکسان میکنی

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
لطفا لایکم کنین ادامه ش رو بخونم🤩😍🤩😍

هیچکس نیومد زدم مثلا بیان استفاده کنن☹️

2738
والا من تجربه ای ندارم وگرنه در خدمتت بودم عزیزم😅

نه تجربه رو نمیگم 

زدم که استفاده کنن دوستان زایمان راحتی داشته باشن

آخه من تازه ازدواج کردم واسه همین میگم😁😁

بله بله😍مبارکه عروس خانوم دوس داشتی دوستاتو تگ کن بخونن 

گلم تجربه با تجربه فرق داره منم تجربمو چون سریع زایمان کردم گفتم اون زوراییم که میزدم به کنترل دردم ...

عزیزم خب تجربتون غلطه خب اصلا زور الکی فایده نداره هیچچ خستتم میکنه روند زایمان یه چیز کلیه منو شما نداره که زور زدن الکی فقط باعث خستگی و گهگاه صدمه میشه 

عزیزم خب تجربتون غلطه خب اصلا زور الکی فایده نداره هیچچ خستتم میکنه روند زایمان یه چیز کلیه منو ...

برای من دردارو کنترل میکرد شما نمیتونی به تجربم بگی غلت که رسما داری منکر چیزی که حس کردم میشی😑

بزار علمی باهات صحبت کنم ک متوجه بشی ببین دهانه رحم‌باید ده سانت بشه ک بچه ازش خارج بشه خب؟؟قبل ده سانت زور زدن باعث نمیشه دهانه رحم باز یشه باعث‌میشه دهانه رحم ملتهب بشه و اتفاقا روند زایمان رو کند کنه و حتی بعد اینکه فول شدی و دهانه رحم ده سانت باز شد و ماما اومد بالا سرت فقطبتید زمانی زور بزنی ک ماما بعت میگه چون اون داره از جلو نگاه میکنه کی وقتشه ک زور بزنی بعد از همه اینا شما میگی میگن زور نزن چون نمیخان بیان بالا سرت این درست نیس چون دهانه رحم که ۱۰سانت بشه چه زور بزنی چه زور نزنی بچه دیر یا زود میاد بیرون پس مامای شیفت مجبوره که شما ک فول شدی سریع بیاد بالا سرت اونا میگن زور نزن ک دهانه رحم ملتهب نشه امیدوارم متوجه شده باشین 

برای من دردارو کنترل میکرد شما نمیتونی به تجربم بگی غلت که رسما داری منکر چیزی که حس کردم میشی😑

حتی اگر این باشه که شما میگی درست نیس ک زثر بزنی چون دردت راحت بشه چون به خودت صدمه میزنی من علمی باهاتون صحبت کردم حتی اگه مامای همراه هم میگرفتین بهتون توضیح میدادن که چیکار کنید چکار نکنید برای کنترل  درد باید از تکنیک تنفسی استفاده کرد نه از زور زدن بی موقعه 

2706