2733
2734
عنوان

وقتی عصبی میشین چیکار میکنین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 27 پست

من جلو کسی باشه تا حدی جلو خودمو میگیرم ولی اگه کسی نباشه و زور بشنوم خداشاهده داااااااااد میزنم ها بدجور

حالیمم نیست بچه هامم هستن کنارم یا نه😞

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
مطمئنم منظوری نداشته چون داداش منم وقتی میاد خونه مامانم همین سوالا رو ازش میپرسه و عروسمون رو هم ...

این خوبه ولی نه اینکه بگه اگه خوب نمیرسه به بچت بیار ش من بهش برسم انگار نه انگار من مامانشم انگار پشمم😬😬😤😤😤

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییییی ارههههه بدیش اینه که نمیتونی چیزی بگی فقط باید بشینی حرصصصص بخوری 😬

نه من اتفاقا همه چی هم‌میگم دقیقا چشمامو میبندم دهن‌بزرگواری باز میکنم همه فهمیدن چه مدلی هستم‌تاجایی که بتونن عصبیم نمیکنن چون ابرو براشون نمیزارم البته خدا وکیلی تا کسی اذیت نکنه خیلی اروم خانومم🙄😁

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
تو که جواب ندادی پس چجوری میگی باید طرفو له کنم تا آروم بشم

یعنی هنوز که هنوزه میخوام برم لهشون کنم چون اروم نشدم بعد چند هفته ... ولیی نمیشه له کرد اخه 😤 ... موندم چیکار کنم عصبانیتمو کجا خالی کنم 😬

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)
2731
شوهرم خدارو شکر خوبه ... به مامانش گفت . نه زنم خودش بلده میدومه چه به صلاح بچشه ...‌ مادر شوهرمم چ ...

همچین ریز تکیه بارش کن که اره بعضیا فک میکنن خودشون فقط مادرن و بلدن مادری کنن و مشخصه هر زن مادر که بشه نفسشم برا بچه اش میزاره حتی بیشتر از شوهر

اینا رو یه جور برسون بهش حالا با تیکه و ...

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
این خوبه ولی نه اینکه بگه اگه خوب نمیرسه به بچت بیار ش من بهش برسم انگار نه انگار من مامانشم انگار پ ...

حالا شما خودتو ناراحت نکن

بذار پای حس مادری

بخواید با این حرفا حرص بخورید زود پیر میشیدهاااا

بعد همین مادرشوهر میگه پسرم زنت پیر شده دیگه نمیتونه بهت برسه بیا بریم یه زن دیگه برات بگیرم😅😅😅😅

من باب مزاح بود عزیزم، ناراحت نشی😄

بیخیال باش، به خودت برس و شاد باش😍

بخند، همین  

من یه بار شوهرم گوشیش رو فیلمبرداری بوده حواسش نبوده دست پسرم بود اتفاقی داشتم فیلمارو میدیدم یه فیلم از دیوار بود ولی شوهرم با مادرشوهرم داشتن حرف میزدن من نبودم مادرشوهرم میگفت زنت به بچه قره قاطی غذا میده همه چی میده 

شوهرم میگفت نه زنم خیلی به غذای بچه اهمیت میده تا الان که دوساله غذای جدا میزاره 

خیلی کیف کردم 

مادرشوهرمم زن خوبیه از رو دلسوزی میگفته

2738
یعنی هنوز که هنوزه میخوام برم لهشون کنم چون اروم نشدم بعد چند هفته ... ولیی نمیشه له کرد اخه 😤 ... ...

منم مثل توم متاسفانه.بابت همه حرفایی که خونواده شوهرم تو سال های متاهلیم بهم زدن به شدت عصبانیم و نمی تونمم جواب بدم.سر همین ازشون واقعا متنفرررررم.فقط هرروز سر شوهرم غر میزنم.اینقدر ازشون بدم میاد که نگو.هرروز تو خودم حرص میخورم.داغون شدم

حتما از روی دلسوزی بوده و نیت بد نداشته

خودت دو جای اون بذار شاید یه روزی تو هم این حرف رو به پسرت بزنی

و اینکه اصلا اون یواشکی به شوهرت گفت پس یعنی مراعات حالت رو کرد

بعد صد در صد خب مادرا و مادر شوهرا بیشتر ازما تجربه دارن

باید از تجربه هاشون استفاده کنیم 

درسته که مادرشوهر مثل مادر نمیشه ولی خب اگه باهاش خوب باشی باهات خوبه صد در صد 

پس انقدر سخت نگیر به و جنبه های مثبت همه چیز رو ببین و مثبت گرا باش و فکرای منفی رو از ذهنت دور کن مطمئن باش که نیت بد نداشته پشت این حرفش