2703
2553

میشه بگید الان ترشحاتم صورتی شد ۵ روز تاخیر دارم بی بی هاله انداخت جواب آزمایشم هنوز نیومده خیلی نگرانم ۴ ماه پیش سقط داشتم .کسی لکه بینی داشته تو بارداری چی کار کردید ؟

🌹شکر خدا را که در پناه حسینم 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ترشح صورتی که لک نیس شاید لانه گزینیه

بعدشم شیاف میزنی خوب میشی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2456

من از ۲روز بعد موعدم لکه بینیم شروع شد تا هفته ۱۰ هم ادامه داشته الان که خدا بخواد خوبم من استراحت کردم و آمپول پروژسترون زدم البته لکه بینیم قطع نمی شد تا ۱۰ هفته

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩
2714
طبيعيه نگوان نباش جنيني كه بخاد بمونه تو خون و خون ريزي ام ميمونه اگه قوي باشه 

خدا از دهنت بشنوه مارگزیده شدم سر قبلی لکه بینی داشتم الان وحشت دارم از لکه

من از ۲روز بعد موعدم لکه بینیم شروع شد تا هفته ۱۰ هم ادامه داشته الان که خدا بخواد خوبم من استراحت ک ...

رفتی سونو سالم بود بچه؟چرا من انقدر از لکه بینی چشمم ترسیده

خدا از دهنت بشنوه مارگزیده شدم سر قبلی لکه بینی داشتم الان وحشت دارم از لکه

من حاملگي قبلي لكه داشتم سقط شد ولي لكه دليل سقط ني اين دفه شديد خون ريزي كردم مثل چي خون رفت مثل اول پريود اما رفتم سونو سرجاش بود 

رفتی سونو سالم بود بچه؟چرا من انقدر از لکه بینی چشمم ترسیده

آره ۸ روز بود عقب انداخته بودم ۶ روز لکه بینی داشتم و کمر درد شدید رفتم سونو ساک رو دید هفته بعدش دقیقا رفتم توالت یه لخته بزرگ دفع کردم فکر کردم جنینه از ترسم دوباره رفتم سونو قلب هم تشکیل شده بود تا ۸ هفته دوباره رفتم گفت هماتوم داری باید استراحت کنی یا جذب شه یا دفع!

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩
2706