2733
2734

سلام🙌

امسال دختر من چند باری سرماخورد بعد که یکم حالش بهتر میشد سرفه هاش شدید و شدیدتر میشدن

چندبار بخاطر سرفه هاش بردمش دکتر و داروهای آلرژی بهش دادن ولی بازم خوب نشد بعد کلا داروهاشو عوض کردن و خارجی شو دادن ولی بازم به هیییچ وجه افاقه نکرد 😒

تا اینکه به پیشنهاد مادرشوهرم بهش مخلوط عسل طبیعی و آب نارنج دادم به طرز معجزه آسایی بعد از سه شب کااااااملا خوب شد بچم 😍

حتی داروهاشو قطع کردم و بخور سرد هم براش روشن نکردم ولی کلااااا خوب خوب شد دخترم❤❤❤

امیدوارم به دردتون خورده باشه😁 

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من با عسل وشلغم خوب،شد سرفهدهاش 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

اگه سنش بیشتر از یک ساله عسل و سیاهدونه قبل خواب بهش بده و دیگه بهش اب نده اسن کار رو تا زمانی که کپالا خوب بشه تکرار کن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
برا زیر دوسال ک نمیتونه عسل بخوره چیکارکنیم

زیر یک سال نمیتونه عسل بخوره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !