2733
2739
عنوان

دوستان خیلی نگرانم

116 بازدید | 15 پست

من هر شب بچه اونقدر تکون میخورد نمیدونستم بخوابم امشب راحت خوابیدم اصلا تکون رو متوجه نشدم صبح یه ذره خیلی کم تحرکش رو احساس کردم رفتم سر کار باز تکون نمی خورد ساعتهای دوازده خیلی کم باز احساس کردم الان هم اومدم خونه سمت چپ دراز کشیدم بازم حرکت نمی کنه چیکار کنم به نظرتان 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا سرکار میری وا😕😕

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
2731
چرا سرکار میری وا😕😕

گلم من تو آموزشگاه تدریس میکنم این ترم فقط پنجشنبه ها می رم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
برو بیمارستان یا دکتر چک کنن

دکترم امروز نیست امروز چون پنج شنبه است اکثرا نیستن

2738
احساس میکنی یانه ارووم باهاش حرف بزن دستت روبزار روسکمت

احساس میکنم چون تکون خیلی بیشتر بود امروز دوبارخیلی کم احساس کردم 

چون خودم بخاطر تکون کم‌هفته ۳۵ زایمان کردم

واقعا گلم چطور بود کم تحرکیش چند ساعت تحرک نداشت

2706