2737
2734

خواهشا .اپیلیدی براون اصل آلمان از کجا نتی بخرم خوبه؟؟

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

من دارم یبار بیشتر استفاده نکردم میخوام بفروشمش 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیجی کالا

هم گواهی اصالت کالا میده بهت

هم به هر دلیلی خریدت رو نخواستی بدون هیچ قید و شرطی میتونی مرجوعش کنی

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2728
منم دارم یکبار امتحان کردم دیگه انداختمش تو کمد وای چه دردی داره یادم میاد تمام تنم میلرزه😑😖

من واسه صورتم گرفتم خوب بود چون عادت داشتم درد نداشت ولی یکبار امتحان کردم بدش رفتم لیزر دیگ به کارم نیومد واسه عروسی خریدم گفتم بجای اتو مو اپیلیدی بخرم اشتباه کردم اصلا قصد لیزر نداشتم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738
دی جی کالا ببین ندارخ

خواهرم فیلیپس داره سرش خار داره خیلی ناجوره 

ولی مامانم براون سرش گیره فلزی داره نمیدونم بهش چی میگن 

دیجی سر خار دار داره

من از عسلویه .مارک فیلیپس اصل هلند گرفتم .براون نپرسیدم

عسلویه ارزوتره؟ارایشی هم اصل؟

عسلویه ارزوتره؟ارایشی هم اصل؟

ن بابا ارزون کجا بود.تنها مزیتش اصل بودن اجناسه .وقتی پول میدی دیگه خیالت از اصل بودن جنس راحته

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!
2706