2733
2739
عنوان

مشورت ازدواج

664 بازدید | 9 پست

بچه ها  خواستگارم

واسش شرط داشتم 

حق اشتغال

حق تحصیل

حق طلاق 

اجازه خروج از کشور

اگر حق طلاق و اجازه خروج ازکشور رو نده 

همراه با مهریه نصف داراییشو باید بنامم بزنه

حالا ایشون همه رو قبول کرده بجر حق طلاق و خروج از کشور

و همراه با مهریه باغشونو بنامم کنه و نصف داراییشو بده

خانواده گیری هستن

اول قبولش نکردم واسش شرط گذاشتم

پدر و مادر۶۸باز تماس گرفتن تا جواب دادم گفتن ما این شرایط قبول میکنیم مبارکه هفته آینده هم میان خواستگاری رسمی

هنوز به پدرم اینا نگفتم آخه

بنظرتون چطوره؟

خانوادشونم پولدارن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
عالیه..مبارک باشه...دستتم رو سر من

عزیزمی گلمممم😘😘😘😘😘

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوبه دیگه چی میخوای

گلمی

خودش چجور آدمیه

همه اینایی که گفتی خوبه ولی از همه مهمتر شخصیت و اخلاقشه

تمام مواردی که گفتی به یه لحظه اعصاب خوردی و ناراحتی تو زندگی مشترک نمی ارزه

من رمز خوشبختی واقعی را چشیده ام، باید حال را دریابی، نه اینکه همیشه افسوس گذشته را بخوری و فکر آینده باشی. باید قدر لحظاتی را که در اختیار داری بدانی( جروشا ابوت )
خودش چجور آدمیه همه اینایی که گفتی خوبه ولی از همه مهمتر شخصیت و اخلاقشه تمام مواردی که گفتی به یه ...

اخلاقش 

خیلی از خودش تعزیف میکنهو

۴جلسه باهاش رفتم بیرون

ته دلم یه جوری میخوام بره از زندگیم چون احساس میکنم اینجوریه که حرف حرف خودش باشه

گقتم نهایتا بذارم بیان بعد ببابام بگم قبول نکنه

شخصیت مستقل نداره

همش میگه بابام گفته فلان جا بریم مامانم گفته سریع بچداربشین اینجوری

که من خوشم نمیاد

انگار هرچی میبینتم وابسته تر میشه

2738
شرایطش از دوس پسرت خیلی بهتره  مشکلت هم حتما باهاش در میان بزار

اره گلم

بنظرت قبل از خواستگاری بریم مشاوره خانواده ؟