1480
1605
عنوان

خیلی نارحتم دارم آتیش میگیرم

562 بازدید | 50 پست

شوهرم سربازه بم گفت برو از داداشم ۱۷۰ تومن قرض کن بیمه رو پرداخت کن منم رفتم گرفتم دیگه شوهرم هنوز بش نداد چون مرخصی نیومده حالا گفت مگه من بانکم یا  پول زور میدم خیلی نارحتم منم ۱۷۰ تومن داشتم رفتم بش دادم چرا اینقد من بدبختم هنوز ۱۸ سالمه خیلی غصه میخورم

پرورده کوردم  ایلام خاکمه❤

شوهرت اخلاقش چطوره؟

متاسفانه وقتی یه دختر و پسر باهم رابطه جنسی داشته باشن،پسره تفریحشه؛دختره هرزگیش.تا کی قراره با این تفکرات قدیمی و نادرست زندگی کنیم؟یک 'زن' با یک 'مرد' چه فرقی داره؟

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

شوهرت قبلش بهش نگفته بود؟؟؟

خب اگه پولش رو دیر دادید حق داره دیگه

آهایی زندگی 😞هیچی ،هیچی.. راحت باش تو اعصاب نداری 😒 یه چی میگم میزنی از این بد بخت ترمون میکنی...کم نکشیدیم ازت، بخواب روانی..
1522

باید خودش زنگ میزد

از الان این کارارو قبول نکن

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
1614

چون با کسی ازدواج کردی که هنوز مستقل نیست و خودتم مستقل نیستی  . عجله داشتی؟ صبر میکردی خدمت شوهرت تموم بشه بعد. الانم این قصه ها بارها اتفاق خواهد افتاد پس سعی کن بری سر کار و فعلا خودت جور خودت و شوهرت  رو بکشی 

ام اس مهمون ناخونده ام شده. اما الان بعد این مدت که فهمیدم سایه اش بالا سرمه عزمم جزم شده که نذارم من رو از آرزوهام دور کنه برام دعا کنید 
1601

نگو خودت داشتی که یاد میگیره بگو از دوستم قرض کردم.از خانوادتم نگو.چون اونوقت توقع دارمیشه.

اونم با گریه وابروم رفت و کاش خودت داده بودیو گفته زود پس بده و...بابام بفهمه ناراحت میشه و...

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

نمیدونم چرا نمیتونن صبرکنن سربازی تموم شه بعد زن بگیرن؟ و اونکه به اینا زن میده که دیگه بماند... 

کاش یه روزی رو هم اعلام کنید که توش بعضی ادمها رو هدیه بدیم به خرسا😈🐻
1628