2726
عنوان

علائم نزدیک شدن زایمان🤰

2281 بازدید | 7 پست

#انقباضات_زایمان:

انقباضات رحم، اولین و واضح‌ترین نشانۀ شروع زایمان است. این انقباض‌ها مانند دردهای شدت‌یافتۀ عادت ماهانه است. وقتی این انقباض‌ها منظم و شدت آنها بیشتر شده باشد و بیشتر از ۳۰ تا ۶۰ثانیه طول بکشد، و فاصله بین این انقباض ها ۵ دقیقه باشد می‌تواند نشانه انقباض های زایمانی باشد.

.

#ترشحات_نشانۀ_زایمان:

در طول دوران بارداری، مخاط دهانۀ رحم یا پلاگ موکوس در دهانۀ رحم ایجاد می‌شود. این مخاط درست قبل از شروع درد‌های زایمان یا ابتدای آن شروع به خارج شدن می‌کند و شما آن را به صورت ترشحات صورتی، چسبنده و ژله‌مانندی مشاهده خواهید کرد. رنگ صورتی این ترشح به دلیل خون‌آلود بودن آن است و طبیعی است که مایع مخاطی با كمي خون آغشته شود.

.

#پاره شدن_کیسهٔ_آب:

امکان دارد کیسۀ آب که محافظ جنین است، قبل یا هنگام زایمان پاره شود.

.

#دردلگنی_وکمردرد:

ممکن است قبل یا با شروع فاز‌های اولیۀ زایمان در ناحیۀ پایین کمر، لگن و محدودۀ مقعد احساس فشار و درد داشته باشید. شروع این درد و فشار می‌تواند نشان‌دهندۀ نزدیک شدن به زایمان باشد.

.

#نازک_شدن_دهانه‌_رحم:

علاوه‌بر باز شدن دهانه‌ی رحم، این قسمت از بدن مادر در هفته‌های قبل از زایمان، نازک هم می‌شود. علت این است که نازک شدن دهانه رحم به باز شدن آن برای انجام زایمان کمک بیشتری می‌کند. این علامت باید ازطریق معاینه‌ی پزشک در این ناحیه تأیید شود.

.

#احساس_دفع_ادرار:

افتادن سر بچه در قسمت لگن مادر باعث می‌شود که مادر بیشتر از مواقع عادی احساس دفع ادرار داشته باشد.

.

#سبک_شدن_جنین_درون_رحم:

یکی دیگر از علائم زایمان سبک شدن جنین درون رحم یا پایین آمدن آن در لگن است؛ یعنی زمانی که سر بچه متمایل به قسمت لگن مادر می‌شود. برای برخی از زنان این اتفاق تا ۲ هفته مانده به زمان زایمان رخ می‌دهد و برخی دیگر حتی چنین چیزی را احساس هم نمی‌کنند.

.

🔴با داشتن هرکدام از نشانه های گفته شده سریع باید به پزشک و بیمارستان مراجعه کنید.

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
با خوندنشم ادم دردش ميگيره☹️

😄😄😄😄

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من عددبتام ۲۳ بود روز ۳۳سیکلم هستم.پایین بودن عدد بتا نشونه ی خارج از رحمیه؟

عزیزم اگه بتای بالا پایین بیاد درد خونریزی دیده نشدن ساک حاملگی داشته باشین نشونه حاملگی خارج رحمیه

عزیزم اگه بتای بالا پایین بیاد درد خونریزی دیده نشدن ساک حاملگی داشته باشین نشونه حاملگی خارج رحمیه

من فقط یبار ازمایش دادم ۲۳ بود خونریزی ندارم ولی درلدرد خیلی دارم.پس پایین بودن بتا نشونه ی چیه؟

عزیزم شما باردار بودین؟