2733
2734
عنوان

جهیزیه رو ببینید کیف کنید😎+📷📷📷📷

| مشاهده متن کامل بحث + 200418 بازدید | 854 پست
ولی بارکلا به اونی که 16 تا دیگ و روی هم چیده و نریخته باید بهش اسکار داد 😂😂😂

😂😂😂😂مسابقات جهانی چینش قابلمه روحی باید شرکت کنه

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 یه سوال شرعی کسی هست جواب بده جلوی این همه رختخواب نماز خواندن اونوقت نیتش چیه ؟؟؟؟؟؟😆😆😆😆

شانس بیاره رختخوابا نریزه سرش بمونه زیر اوار😐

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2738

ولی جدا از شوخی ایشالا همه باباها اونقدر داشته باشن که هر چی دلشون خواست به دختراشون بدن حالا درسته شاید سلیقه ها فرق داشته باشه ولی هر کی با ه چی داره خوشحاله لذتشو میبره شاید کسی دیگه ای خوشش نیاد ایشالا حال همه خوب باشه 

ما بختیاری هستیم و واقعا هیچ اجباری برای خانواده دختر وجود نداره؛ البته به جز خواست خودشون که یه وقت ...

آخه یکی گفت لرا دخترشون جهاز نمیده به خاطر همین گفتم . بعله قطعا همینطوره که هرکس به اندازه وسعش میده 

این الان بیشتر حال بهم خوردن داره تا کیف کردن😄 اون رسمی که باعث میشه کمد لباس یک خانم عمومی بشه و ...

دقیقاً نمایش کمد لباس و نوار بهداشتی و ژیلت و طرح کاسه بشقاب و ...!!! 

چقدر مسخره است! 

من واقعا متنفرم از رسم بازدید جهیزیه! 

انگار از اول به همه اجازه میدی خصوصی ترین چیزاتو ببینن و در مورد سلیقت نظر بدن و دخالت کنن! 

هر دختری ازدواج میکنه باید اینقدر استقلال و آزادی فکری و عملی داشته باشه که همونطور که شوهرشو به خاطر دل خودش انتخاب کرده نه خوش اومدن مردم، وسایل زندگیشو هم واسه دل خودش و بر اساس نیاز خودش انتخاب کنه! 

ما زنها هی میگیم آزادی نداریم و بعد با این رسم های مزخرف طبیعی ترین آزادی ها رو از خودمون میگیریم! 

2706