2737
2734
عنوان

اگر روزی جای من باشین واکنشتون چیه

339 بازدید | 38 پست

پدر همسرم مریضه بهش نیاز دارن ..ما زیاد همو نمیبینیم تقریبا ۴ماهه..فقط یه وعده غذا میخوره...از طرفی خانوادش هر مشکلی دارن رو سر این خراب میشن ..مثلا مراسم ختم و عروسی و یا خاهرش بچه هاش مریض بشن شوهر من باید ببره بیارع..توان مالیشونم کمه ماهانه نصف حقوقمونو میده ب خانوادش اخر سرم بدهکارن اینا همه ب کنار...بنظرتون من اعتراض کنم از نبودنش ندیدنش.وقتی بهش نیاز دارم مشکلی دارم نیست ..خودشم استراحت نداره یکسره در خدمت اوناست..حتی یک کیلو میوه بخره باید نصفشو بده ب اونا نصفش من قبلا اینطوری نبود..پشتش باشمو حمایتش کنم یا نه اعتراض کنم و جمعش کنم کمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معترض شو اگه برعکس بود خانوادش این کارا رو میکردن براش؟ 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738

آخرش یه دستت درد نکنه هم نمیگن ..دیدم که میگم

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠
هر چیزی حد داره پسر خانوادشه برده شون نیست بچه های خواهرش مریض باشن هیچ ربطی به شوهر شما نداره ولی د ...

درسته اما امروز برای ترخیص بچه خواهرش واقعا وقت نکرده بود بره مادرش اومد کلی سرش غر زد با منم قهر کرد 

مگه خواهرش شوهر نداره،شوهرت نباید وقتشو برای اونا بذاره

پدر و مادرشم که نمیتونه دور بندازه و ولی کارها رو بین خواهر و برادرا تقسیم کنند

بلاخره یه وظیفه ایی در قبال شما هم داره

🎨 گالری   ❤زندگی آبتنی کردن در حوضچه ی اکنون هست ❤                *سهراب سپهری*
درسته اما امروز برای ترخیص بچه خواهرش واقعا وقت نکرده بود بره مادرش اومد کلی سرش غر زد با منم قهر کر ...

عزیزمم از بس بهشون محبت کرده اونا فکر میکنن وظیفه شده براش

اندکی انسانم آرزوست...
2706