2733
2734
عنوان

تسنیمم...توروخدا بگین این چیه؟🙈😖

1771 بازدید | 73 پست

ببخشید می پرسم...اما هرچی تو اینترنت سرچ کردم، چیزی دستگیرم نشد... با اینکه استراحت میکنم، نمازامم نشسته میخونم و از دستشویی فرنگی هم استفاده میکنم... موقع دستشویی یه چیزی میاد بیرون...ببخشید😓😥 فکر کنم از و  ا   ژ ن هستش... حالا چیکار کنم؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

عکس

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روغن سوزی داری فک کنم

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
😱

خو از کجا بفهمیم منظورش با چیه😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

خب ترشحع

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
عکس

تاریخ عضویتت با تولد من یکیه😂❤

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
2706