2726
عنوان

گلشیفته اینجا چ زشت شده+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 59529 بازدید | 211 پست

ای ننه نگو این عشق من قبلا همه میگفتن .خیلی خیلی شبیه گلی هستی قبافت ادااطوارات طرز حرف زدنت و کلی.. دیگه ولی الان دزگه قیابم یکم عوض شده ولی این لامصبا پیرنمیشن من دوسش دارم 

گلشیفته هرجا هستی اگه نی نی سایتو میخونی من دریاب با یکم گریم دوباره میشم مث خودت خواهرم راستی همشهری هم هستیم اراکی عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلشیفته فقط صدااااش واقعا قشنگ حرف میزنه لونده 

وای اره  اهنگ جـــز تو  از گلشیفته هم خیلییی دوس دارم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728
چرا عکسش رو سانسور کردن 

نمیدونم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706