2726
اونی که قصدش ازدواج باشه که دوستی رو ادامه نمیده با خانوادش میاد خواستگاری

دقیقا   

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

خیلی فرق میکنه.پسری که قصدش ازدواجه روت غیرت داره.تورو درجریان همه کاراش میزاره.راجع به خانوادش باهات صحبت میکنه.راجع به آینده مالیش تورو در جریان میذاره.برات هزینه میکنه.خودت مطمئن میشی عاشقته.

اما پسری که قصدش ازدواج نیست سر به هواس ،تورو بلاتکلیف نگه میداره.همش معلق و گیج و مبهمی و از خودت میپرسی این واقعا منو دوست داره یا نه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی فیلم؟ خوب دیگه معلوم نمی خواد دیگه به امید چی موندی معجزه؟

فیلم که یعنی هی گف بریم بیرون دست جمعی من نرفتم اونم نرف دور ورم پلکید حساسیت نشون داد رو حرف زدنم با پسر دیگه 

خوشبختی جوونا صلوات ☺

کسی ک واسه ازدواج بخادت روت حساس میشه غیرتی میشه ن زیادااا. خانواده هارو در جریان میزاره و باهات راجب آینده حرف میزنه و سعی میکنه بعضی اخلاقای بدتو درست کنه چون تورو واسه یه عمر زندگی انتخاب کرده 

اونی که قصدش ازدواج باشه که دوستی رو ادامه نمیده با خانوادش میاد خواستگاری

من موافق نیستم.پسری که عاشقه صبر میکنه اوضاعش روبراه بشه بعد بیاد خواستگاری ،درسش تموم بشه ،سربازیشو بره ،کار پیدا کنه ،درآمد داشته باشه.

عزيزم بستگي به طرفت داره و كاملا هدفش معلومه 

من شوهرم روز اول كه با هم اشنا شديم تو ي گروه اشنا شديم نه همو ميشناختيم نه ديده بوديم همو 

بعد از ١ ماه دوستي معمولي همو ديديم بيرون رابطمون روز اول جوري لود كه حتي دست هم بهم نداديم از دور 😂😂😂 

چون كلا پسرا هدفشون چيز ديگه هست خيلي رو ندادم 

تا اينكه بعد ١ ماه بعدش همو ديديم بهم گفت ببين من قصد دارم ازدواج كنم امسال اصلانم معلوم نيست با كي ازدواج كنم يهو ديدي مامانم اومد در خونه شما يهو هم ديدي كه اصلا كات شد همه چي ، بهم زنگ نزني بگي مثل همه دخترا عاشقت شدم دارم ميميرم ... حوصله اين چرنديات ندارم 

منم گفتم واا😳😳😳مگه من حرفي زدم اصلا هر جور راحتي  ، ديگه قيافم كردم تو هم تا زماني كه بيرون بوديم 

يهو بعد از يك ماه دوباره ديدمش 

ماهي يكبار ميديمش كلا!!!! ديدم زنگ زد به مامانش زد رو اسپيكر 

در جريانش گذاشت 

بعد فرداش مامانش زنگ زد .... دو هفته بعد اومدن.... خدا خواست و نامزدي.... الانم ٦ ٧ ماه زير ي سقفيم

و خوشبختترين زوج هستيم 

من موافق نیستم.پسری که عاشقه صبر میکنه اوضاعش روبراه بشه بعد بیاد خواستگاری ،درسش تموم بشه ،سربازیشو ...

خو کلی میکشه که اومدیم دختر ازدواج کرد

خوشبختی جوونا صلوات ☺
یکم واضح تر طرف تبراز علاقه نمیکنه فقط غیرتی بازی در میاره با پسر دیگه حرف نزن

با این چیزهایی که خوندم نمیشه گفت  هدفش چیه 

اینجا عضو شدم تا یک سری مهارت های زندگی مشترک رو یاد بگیرم ، همین 
2706