2726

چه کارایی واسه درمان کردید؟ علت لکه بینیتون چی بود؟ لکه بینیتون قهوه ای بود یا قرمز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو هفته ی چند بودید؟

پسرم دنیامه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه شیاف خوردنی هم هس؟  من دوفاستون می خورم و شیاف پروژسترون. استراحت مطلق

استراحت مطلق فقط واسه دستشویی بلند میشی؟ یا کارای سبک مثل اشپزیو انجام میدی؟ ترشحات مداومه؟

پسرم دنیامه❤
استراحت مطلق فقط واسه دستشویی بلند میشی؟ یا کارای سبک مثل اشپزیو انجام میدی؟ ترشحات مداومه؟

فقط دستشویی میرم. خیلی خسته میشم یه دوری دور خونه میزنم باز استراحت. آشپزی هم تعطیل ..شوهرم یا میخره یا میپزه فعلا، ترشحاتم هست یه بار سفید و یا بی رنگ میشه، یه بار کرمی مایل به قهوه ای..🤔😔

فقط دستشویی میرم. خیلی خسته میشم یه دوری دور خونه میزنم باز استراحت. آشپزی هم تعطیل ..شوهرم یا میخره ...

خوشبحالت چقد هواتو داره شوهرت

من لک بینیم زیاد بود..حتی یدفعه داشت میشد خونریری..ولی اینجا تنهام..تمام کارای خونرو که مثل قبل انجام میدم...روزی دو دفعم آشپزی میکنم..از همه بدتر پرستار یه بچه یک سالم هستم!

خوشبحالت چقد هواتو داره شوهرت من لک بینیم زیاد بود..حتی یدفعه داشت میشد خونریری..ولی اینجا تنهام..ت ...

غززیزززم.. ان شاالله خدا بهت توان و قوت بده و سالم و سلامت نی نی بیاذ بغلت😍 

راستش شوهرمنم ترسیده شده وگرنه اونم بی خیال بود‌ نسبت به من .. من دو بار سقط داشتم و به شدت اذیت شدم و اونم کلی دعوا و نفرین کردم. البته الانشم هنوز نرفتم سونو قلب..خدا کمک کنه. حالا از ترس اینکه مث اون دوتا قبل نشه خودش آشپزی انجام میده،خونه هم که شهر شام میشه، من دادم بلند میشه ، با غر غر یکم مرتب می کنه😁 بارداری اول و‌دومم که جونمو به لب رسوندن هم خودش هم خانوادش😣 حالا بهش گفتم تا مطمئن نشدم به خانوادت چیزی نگو‌ . خودشم موافقه