2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره درد داره تقریبا ده دقیقه طول میکشه

متنفرم یه بار رفتم دیگه هیچوقت نمیرم

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

نه چه دردی

من دو هفته پیش رفتم تو بارداری ترسیدم گفتم شاید مضر باشه اما درد نداشت تازه باردارم بودم.

درد نداره لوبریکانتم میزنه که راحت بره

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
ممنونم ازتون . خیلی استرس داشتم. با حرفاتون بهتر شدم. روز ۱۴ پری باید برم دیگه. درسته؟

دکتر به من گفت بهترین روز روز 12 پری هست

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
دکتر به من گفت بهترین روز روز 12 پری هست

اتفاقا من پریودام یه کم بهم ریخته . بعضی وقتا ۲۶ روزه ست دوره ام که در این صورت تخمک گذاریم میشه ۱۲ پری. نمیدونم چیکار کنم. خود دکتره گفت ۱۴ ام 

اتفاقا من پریودام یه کم بهم ریخته . بعضی وقتا ۲۶ روزه ست دوره ام که در این صورت تخمک گذاریم میشه ۱۲ ...

موقع سونو ازت میپرسه روز چندم سیکل هست بر اساس اون روز بهت میگه تعداد فولیکولات خوبن یا نه 

من روز 8 سونو معمولی دادم و روز 12 واژینال 

دکترم گفت بهترین زمان روز 10-11-12 هست که 12 بری خیلی بهتره

2706