2737
2734

بچه ها دیشب پرسیدم کسی نبود جواب بده یکی از دوستام یه ماهی هست از کرم شیر الاغ استفاده میکنه میگه جای جوشاش کامل رفته می خواستم بدونم بین شما هم کسی بوده استفاده کرده باشه راضی باشه

مارکش چیه

تقلبی نبایدباشه

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ینی رفتیم داروخونه بگیم کرم شیر الاغ میخایم 😐

حالا اون وسط بزنه تپق بزنی جای ش و ک رو جابجا بگی 😆

حیفه امضای کاربریه قبلیم بود که اینجا بهش اشاره نشه 😆این سومین کاربریه از سال 95 خواننده خاموش بودم 96 عضو شدم چند ماه پیش ترکیدم سرچی ؟ سر یه گ و ز 😐 یکی دیگه در حضور شوهرش زده بود من و خیلیای دیگه بخاطرش پرپر شدیم چون تو تاپیکش کامنت گذاشتیم. لعنت ب این گ و ز خونخوار که بخاطرش چه کاربریهای قدیمی ک جونشونو از دست دادن قدر این امنیت رو بدونین تو سایت 😆😆😆 امثال ما اگه نبودیم شماها کجا میتونستین راحت بخندین 😃😃😃😃 و در آخر طبق امضای سابقم توصیه میکنم به شما بانوان گرامی لطفا حین معاشقه ، مراوده ، بحث و گفتگوی دوستانه و بزن بزن با همسر گرامیتان از هر گونه حرکت یهویی و تحت فشار خودداری کنید و در صورت خروج هرگونه باد صدا دار با بو و بی بو و  بیصدا با بو لطفا تاپیکشو نزنین روا نیست شما بگوزی ما تعلیق بشیم 😕😕😕😕😕

البته شنیدم به هرجا وهرکسی نمیشه اعتمادکرد،میگن جدیدا خیلی ناخالصی قاطی کرما اصلش میکنن،اما من ازطریق یکی ازدوستام که ارایشگره با ی دکتری اشناشدم که کرمای اصل شیرالاغو میاره،توتلگرام ایدیشو دارم بهتون میدم

من خودم استفاده کردم معجره کرد،بعدش مامانمو خواهرم استفاده کردن تادیدن اینجوریه،حالام که فک وفامیل ودوستام ازش گرفتن،همه شدن هلو😂😂😎😍

2706