2726
عنوان

رانندگی بچه

234 بازدید | 20 پست

پسرم 13سالشه خیلی علاقه به رانندگی داره شوهرم بهش یاد داده همش تو شهر میرونه حتی میمیره بخاطر رانندگی من نگرانشم گواهینامه نداره ولی به حرفم گوش نمیده چ کنم

نکن

جلوشون بگیر

خیلیی خطرناکه

اتفاقات خیلی وحشتناکی ممکنه بیفته

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به شوهرت بگو که اجازه نده به بچه ات رانندگی کنه باید هماهنگ باشین شوهرت وقتی بهش یاد داده اون بجه هم ناخودگاه دوست داره هی اون کارو انجام بده

اگرم راصی نشد حداقل برن جاهای خلوت واسه رانندگی نه تو خیابونای شلوغ که احتمال هر اتفاقی هست

با خدا باش پادشاهی کن😇
وا توچرا بازترکیدی؟😳🙁

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2706