2733
2734
عنوان

کارم اشتباه بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4977 بازدید | 64 پست
ژیلوان بنظرم دختر شهردار بود اومد حرفشوزد رفت بیایین تایپک های قبلی تو حذف کنیم حتما شوهرت گفته ژیلو ...

نه عزیزم

یه چیزی گف که مطمئنم منو نمیشناسه

البته بشناسه هم مهم نیست

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژیلوان اینطور که پیش میره وطرفدارت زیاد شده حتما تو انتخابات  شرکت کن رای میاری 😂😂😂

دقیقا اگر همه ما ایدی یا شماره یکی از اون دونفر رو داشتیم تا اخر عمر دهنشون صاف بود

2728
دقیقا اگر همه ما ایدی یا شماره یکی از اون دونفر رو داشتیم تا اخر عمر دهنشون صاف بود

تاصبح بادخترم کل سایت دانشگاه واینستا روگشتیم تااونا رو پیداکنیم نشدکه نشدپدرشونو دراریم

2738
نه عزیزم یه چیزی گف که مطمئنم منو نمیشناسه البته بشناسه هم مهم نیست

اصلا بشناسه اونی که باید خجالت بکشه تو نیستی 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
ژیلوان اینطور که پیش میره وطرفدارت زیاد شده حتما تو انتخابات  شرکت کن رای میاری 😂😂😂

اره😁

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
اره😁

ولی برام جالبه چقدر خانواده شوهرت راحتن 

یعنی حتی یه زنگ نزد مادرشوهرت ببینه چی شده

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

مامان سپهر جان چه اصراری داری با کاربری های مختلف بگی تقصیر ژیلوانه!!😃😄

مثلا اسم همسر ژیلوان جان،ابتین نباشه..!!😆

ژیلوان جان اینقدر به خودت سخت نگیر،فقط همین

ازدواج بخشی از زندگیه قرار نیست به خاطرش بقیه ی قسمتای زندگی رو جهنم کنیم! امیدوارم همه چیز به بهترین شکل برات رقم بخوره💕

2706