2737
2734
عنوان

کارم اشتباه بود؟

4977 بازدید | 64 پست

بچه ها وسواس گرفتم کسیم نیست باهاش حرف بزنم.

هر کاری میکنم حس میکنم میگن این دختره تا دیده میخوادداز شوهرش جدا شه همچین کاری انجام میده ، که بقیه ازش خوششون بیاد.بعدش اشکم درمیاد.

هرروز یکی برای رزیدنتای کشیک صبحونه میخره امروز من داوطلب شدم.

یا

الان ۵ رزیدنت فک اتاق عمل بودیم بین دو مریض فاصله افتاد گفتن بریم تو حیاط تو برف یکم.رفتیم یکم عکس گرفتیم برگشتیم. باز الان عذاب وجدان گرفتم و قلبم درد گرفته . با این که قبل از این قضایاهم بازم از این کارا میکردیم.

نمیدونم چطور رفتار کنم😭

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

حساس شدی الکی

خودت باش 

همونی که همیشه بودی

گوربابای فکر مردم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
ی نفر تاپیک قبلی کامنت گذاشته  کامنت آخره فقط برو بخون این شکلی میشی😲😲😲

اعصابم بهم ریخت

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
ی نفر تاپیک قبلی کامنت گذاشته  کامنت آخره فقط برو بخون این شکلی میشی😲😲😲

خوندم

بعضیا فکر میکنن تمام افکار ادم تو یه کامنت یا تاپیک جا میشه. یا آدما صفر و یک هستن.

خب بنده خدا تو بیمارستانه سر کارش. الف و اون دختره بیکار تشریف دارن.

اصلا اگه الف رو تشویق میکردی (زور میکردی) بیاد رشته بیمارستانی دیگه وقت اضافه براش نمی موند بره دنبال خیالبافی که کی رو‌میخوام، چجوری میخوام!!

اون پست مجهول یک و دو رو نشونش بده بگو زندگی من اینه، زندگی که تو برام ساختی و اهواز کشوندیم تا تهران. الان بیجا میکنی میگی حسم معمولیه. جای اینکه بهم روحیه بدی و تکیه گاه عاطفیم باشی تازه یاد دوران بلوغت افتادی؟؟؟

بازم میگم از اول سخت نگرفتی بهش. 

باید ضربتی بکوبیش

ژیلوان جون شما شرایط سختی رو پشت سر گذاشتی و اینکه به نظر خودت دچار وسواس شدی بخاطر اینکه خیانت شوهرت یه تریگر بوده که وسواس و اضطرابتو آورده بالا تو حتپا حتما تو این موقعیت نیاز به یه روان درمانگر داری که بتونی تو این موقعیت رفتارا و هیجاناتتو منیج کنی بهر حال شکست عشقی مثه مرگ فرزند میمونه خیلی درد آوره حداقل شیش ماه بعد از جداییت میتونی برگردی به روال عادی زندگیت

من دیشب وسط درس خوندن یادت افتادم همش می گفتم اگه کنار من بودی کتکت میزدم تا طرف اون مردک یالغوز نری الان فهمیدم داری جدا نیشی خوشحال شدم تو حقت بهترینا است اینقدم فکرو خیال نکن اونام غلط می کنن راجب تو بد فکر کنن 

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2706