2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۲.۵ بودم سل فری دادم

البته ت  نت خوندم تا ۳ .۳۵ عادیه

ولی بستگی به سن جنین داره

جواب غربالگری اومده؟؟؟؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

خوب بده مگه چه اشکالی داره 

خیالت راحت‌تر میشه بده مگه

من عددش نرمال بود بازم سر خود رفتم آزمایش سل فری و ژنتیک و کلی چیز دادم 

اشکالش چیه؟!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
بهم گفت زیر دو باشه خوبه ولی تا دو و شش صدم هم نرماله.. گفت آزمایش ان تیت کاملا نرماله و تیغه ی دماغ ...

وا وقتی غربالگری نرمال 

عدد ان تی هم نرمال 

ترس چی

در این مواقع منتظر غربالگری دوم میشن

اون اگه بد باشه آمینو میشه.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
والا گفت سل فری 

من دوستم سر غربالگری اول مشکل اشت امینو کرد,خدا روشکر جواب امینو سالم بود دیگه تا اخر بارداری بدون استرس بود چون امینو از اب دور بچه میگیرن و دیگه لازم نیست غربالگری دوم و انجام داد

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
نمیشه امینو کنی؟

سل فری که راحتتره.

مطمئن هم هست.

2706